PERSOONIDTiidrek Nurme

Tiidrek Nurme: teise lapse sünd paneb aega targalt planeerima

1 minutit lugemist
Teist korda isaks saanud 1500 meetri, miilijooksu ja 3000 meetri Eesti rekordi omaniku Tiidrek Nurme sõnul suudab ta vaatamata pere kasvule jätkata targalt aega planeerides kiire jooksjana.27. novembril sündis Nurme perre teine poeg, kelle nimeks sai Ruuben. Nurme vanem poeg Jakob on viie-aastane. “Lapse kasvatamine on 51 protsenti rõõmu ja 49 protsenti muret – juba selle kahe protsendi pärast tasub lapsi saada,” tsiteeris Tiidrek Nurme oma äia Avo Rosenvaldi emadepäeva kõne.

Jooksuportaal tundis huvi, kas teise lapse sünd mõjutab Tiidrek Nurme sportlaskarjääri. “Kindlasti muudab lapse saamine minu tegemisi igas eluvaldkonnas. Targa elu planeerimise ja ajakasutuse korral suudan samal ajal olla hea pereisa ning kiire jooksja,” ütles Nurme Jooksuportaalile.  Pere on temaga treeninglaagrites korduvalt kaasas käinud ja ta on oma pereliikmeid kaasanud kõikidesse oma tegemistesse ka varasematel aastatel.

Lähikuudel on Tiidrek Nurme abikaasa Maili Nurme koos beebiga kodune. Jaanuaris Keeniasse laagrisse väikelast pole mõistlik kaasa võtta. Samas ei taha Tiidrek Nurme abikaasat kahe lapsega üksi koju jätta. “Seetõttu hoolitsen suurema poisi eest mina,” märkis Nurme, kes võtab Jakobi juba neljandat aastat Keeniasse kaasa. Treeningute ajal hoolitseb Nurme poja eest lapsehoidja.

JOOKSUPORTAAL