Ajakiri JooksjaPERSOONIDSPORDIALADUudised

JOOKSJA SUUR KEVADNUMBER 2023

1 minutit lugemist
Jooksja suure kevadnumbri kaanepersooniks on peaminister Kaja Kallas

Jooksja suur kevadnumber 2023

On juba traditsiooniks saanud, et Jooksja kuuest aasta jooksul ilmuvast numbrist on teine kõige mahukam. Nii ka seekord. Toome lugejateni 260 leheküljelise ajakirja, mis pakub ajaviidet pikemaks ajaks.

Kaanepersoon on seekord peaminister Kaja Kallas, kellega rääkisime pingelise ametikoha juures nii vaimselt kui füüsiliselt vormis püsimisest. Spordil on siinkohal oluline roll mängida ja kuigi Kallas igapäevaselt trenni teha ei jõua, siis õhtune jalutuskäik mõtete puhastamiseks on pigem reegel. Loo juurde andsid kommentaarid isa Siim Kallas, erakonnakaaslane Kristina Šmigun-Vähi ja tennisetreener Heiki Kanne.

Kui aasta jooksul ajakirja rubriigid vastavalt hooajale natuke varieeruvad, siis selles kevadnumbris on olemas kõik – jooksmine, talisport, jalgrattasport, triatlon, veesport, kergejõustik, matk-seiklus-orienteerumine ja tervis & taastumine. Neist kõige suurem ikka jooksmise rubriik, mis sisaldab ka 17 leheküljel jooksutossu tutvustusi. Hea aeg endale suvisteks treeninguteks sobivad välja valida!

Talispordi rubriik teeb hooaja ja ürituste kokkuvõtteid. Triatlon ja veesport räägivad, mida hooaeg toob. Põnevaid persoone ja nende saavutusi jagub motiveerivaks lugemiseks palju. Teiste seas näiteks spordihing Vahur Leemets, Eesti Suusaliidu tegevjuht Kristjan Koll, suusaorienteeruja Daisy Kudre, Everesti vallutama läinud Kunnar Karu.

Lisaks muidugi nõuandeid treeninguteks, erinevate põnevate alade ja võistluste tutvustusi.

Ootame lugema!