Jooksmine

Üheksa-kohaline rendibuss ja piiramatu kilometraaž – suvi võib alata

2 minutit lugemist
vaikebussi rent

Suur suvi ootab ees ja erinevaid põnevaid ettevõtmisi ning üritusi, mida tahaks külastada ja millest osa saada, on arvukalt. Oled tervisesportlane ja tahad koos sõpradega jõuda mugavalt koos varustusega võistlusele? Või hoopiski ihkab hing koos melomaanidest kaaslastega ära käia ägedal kontserdil? Või on sinu perekond väga ühtehoidev ja armastab koos reisida? Või on su oma auto lihtsalt remondis või vajad sõidukit vaid lühiajalisteks asjaajamisteks?

Kõikidel nendel ja paljudel teistel juhtudel saad transpordi probleemi mugavalt lahendatud kui rendid väikebussi Toyota Proace 2024 ettevõttelt AAA Rent.

Rendibuss on uus ja alati tehniliselt kontrollitud, see mahutab üheksa (8+1) inimest ja ka pagasi jaoks on piisavalt ruumi, kasutusmugavuse tagavad neli ust. Talve tulekul saab vajadusel bussile paigaldada ka suusaboksi.

Aja jooksul on inimesed muutunud järjest mugavamaks ja nõudlikumaks. Seepärast on iseenesest mõistetav, et arvestatud on juhi mugavusega ja väikebuss on varustatud automaatkäigukastiga ning püsikiirusehoidjaga.

Vähe oluline pole ka see, et sõiduk on ökonoomne, diislit kulub saja kilomeetri läbimiseks vaid 7.3 liitrit.

Nii nagu kõikide rendisõidukitega, on ka väikebussiga Eesti piires lubatud piiramatu kilometraaž – ükski nurk pole liiga kauge või teekond liiga pikk.

Teenus on usaldusväärne ja abiks igaühele kellele meeldib avastada põnevaid paiku või suurema seltskonnaga vallutada maanteid.

Väikebussi rent vaid nädalavahetuseks, on rendihind 199 eurot ja buss on sinu käsutuses reedel kella 15.00 kuni esmaspäeva hommikuni, auto pead tagastama hiljemalt kell 10.00.

Muul ajal kehtib järgmine hinnakiri: 1 päev: 90 eurot päev, 2-3 päeva: 90 eurot päev, 4-7 päeva: 80 eurot päev, 8-14 päeva: 75 eurot päev, 15-21 päeva: 68 eurot päev, 22-29 päeva: 55 eurot päev, 30-60 päeva: 45 eurot päev.

Alates 5. juunist kehtib suvine hinnakiri ja siis on hinnad järgmised:  2-3 päeva: 95 € üks päev, 4-7 päeva:  85 eurot üks päev, 8-14 päeva: 80 eurot üks päev, 15-21 päeva: 75 eurot üks päev, 22-30 päeva: 70 eurot üks päev, 30+ päeva: 65 eurot üks päev.

Kui soovid rentida pikemaks ajaks, siis tehakse sulle eraldi pakkumine.

Olenemata sellest, milliseks perioodiks sa sõidukit rendid, tuleb auto rentimisel tasuda 200 euro suurune deposiit, mis broneeritakse Rentniku krediitkaardilt või deebetkaardilt.

Rohkem infot saad SIIT või helista mob  58 065 100 (vastatakse ööpäevaringselt) või saada kiri e-posti aadressile info@aaarent.ee.