Jooksmine

Huawei Watch Fit 3 toob suve lähemale

2 minutit lugemist

Huawei on turule toonud oma järjekordse uue nutikella Watch Fit 3, mille ka ajakirja Jooksja toimetus endale testimiseks sai. Huawei on Jooksja pikaajaline koostööpartner, ajakirja väljaandja Donatas Narmont on ise testinud ja kasutanud mitmeid Huawei tooteid ning nendega väga rahule jäänud. “Huawei tehnika puhul saame arvestada, et mõeldud on nii tehnilise kui visuaalse poole kooskõlale, samas pole tehniliste abivahendite kasutamist üleliia keerukaks tehtud”, soovitas Narmont julgelt Huawei tehnikat proovida ja kasutada.

Huawei Watch Fit 3 nutikella testis seekord Jooksja hea hea koostööpartneri Iconfiti turundusjuht Ethel-Eliis Krünberg. Ethel-Eliis on aktiivse eluviisiga harjunud, samas hindab väga nn. tehnilist tuge, mida nutikellad suudavad pakkuda oma igapäevatoimetuste jälgimisel ja analüüsil. “Huawei Watch Fit 3 juures hakkas kohe alguses silma pilkupüüdev disain. Kella välimuse ja värvide osas on alati subjektiivseid hinnanguid, aga Huawei puhul on mulle need alati meeldinud. Kella funktsioonide mõistmisel ja kasutamisel oli kõik algusest peale arusaadav, samas on hea tõdeda, et erinevad inimesed panevad rõhku erinevatele karakteristikutele, mida nutikellad pakuvad, Huawei Watch Fit 3 puhul on menüüdest neid lihtne leida ja enda jaoks sobiv valik teha. Nautisin igati selle kella kasutamist ja testimist, soovitan kõigile, kel plaanis endale nutikell lähiajal soetada”, sõnas Ethel-Eliis kella testimise järel. “Võin naljaga pooleks öelda, et ilus ja mugavate kasutusfunktsioonidega kell on meile sama vajalik nagu vitamiinid ja toidulisandid, mida meie firma pakub.”

Esmapilgul tundub Huawei Watch Fit 3 olevat lihtsalt nutikell, kuid see on palju enamat kui pelgalt ajanäitaja. See on tõeline tehniline pärl, mis ühendab endas stiili, innovatsiooni ja õhukese disaini. Huawei on teinud suuri edusamme moe ja tehnoloogia ühendamisel ning Watch Fit 3 on selle näide.

Kella õhuke disain, vaid 9,9 mm paksus, teeb sellest ühe elegantsema nutikella turul. AMOLED ekraani suurus on 1,82 tolli, mis teeb teksti ja piltide vaatamise nauditavaks. Ekraani-korpuse suhe on muljetavaldav 77.4%, mis tagab suure ja selge vaatevälja. Ja rääkides värvivalikust, siis Huawei ei ole selles osas kitsi – saadaval on mitmeid erinevaid värve, mis sobivad igale maitsele.

Mis puutub tervisenäitajate jälgimisse, siis Huawei Watch Fit 3 on tõeline tipptehnoloogia ime. See jälgib teie aktiivsust ja tervist 24/7 ning pakub rikkalikku numbrivalikut ja mitmeid treeningrežiime ning jälgib isegi teie une kvaliteeti. TruSleep™ 4.0 tehnoloogia abil saate põhjalikumat ülevaadet oma unest ning TruSeen™ 5.5 jälgib teie elutähtsaid näitajaid, et tagada teie heaolu.

Uuenduslikud järgmise põlvkonna aktiivsusrõngad aitavad teil oma eesmärke paremini jälgida ja saavutada, motiveerides teid olema aktiivsem ja tervislikum. Stay Fit rakendus, kuhu on lisatud toidu andmebaas, võimaldab teil hõlpsasti jälgida oma toitumist ja tervislikke harjumusi, pakkudes personaalset lähenemist teie igapäevasele heaolule.

Aku kestvus on üks olulisemaid punkte, mida tasub mainida. Huawei Watch Fit 3 võib ühe laadimisega vastu pidada kuni 10 päeva, mis on vägagi muljetavaldav! Lisaks on see ühilduv nii iOS kui ka Android seadmetega, mis teeb selle kasutamise veelgi mugavamaks kõigile.

Kokkuvõttes võime öelda, et Huawei Watch Fit 3 on tõeline moe- ja tehnoloogiastaap, mis ei jäta sind kindlasti külmaks. Olgu sul siis vaja jälgida oma aktiivsust, jälgida und või lihtsalt stiilselt aega veeta – see nutikell teeb kõike seda ja veelgi rohkem!