KasulikkuTERVIS & TOITUMINE

Tradehouse Noorsportlase Stipendium on avatud

1 minutit lugemist

Noorsportlase Stipendiumi taotlemine 2017. aastaks on avatud ning taotlusi saab esitada 19. septembrist kuni 19. oktoobrini. Stipendiumi eesmärk on toetada noorsportlaste ettevalmistust ja osalemist kohalikel ja rahvusvahelistel võistlustel. Stipendiumi suurus on 20 000 € ning see võib minna jagamisele mitme taotleja vahel.

Kandideerima oodatakse nii noori tulevasi talente, kes on alles oma sportlastee alguses, kui ka oma ala tippe, kes on ennast rahvusvahelistel võistlustel tõestanud. Taotlusi võivad esitada nii üksikalade esindajad kui ka võistkonnad. Kandideerimise vanuse ülempiir on 26 eluaastat.

tradehouse_stipendium

2016. aasta laureaat ja Rios Eestit esindanud purjetaja Karl-Martin Rammo kommenteeris enda kogemust järgmiselt: „Noorsportlase stipendium annab noorele ideaalse võimaluse viia oma sportlaskarjäär uuele tasemele. Üleminekuaeg noortespordist tippsporti on tavaliselt keeruline ning fakt, et üks ettevõte aitab noortel seda sammu teha, väärib tähelepanu. Arvan, et stipendiumil on olnud mitme noore jaoks kandev roll tipptasemele jõudmisel. Lisaks eelnevale tundsin isiklikult Tradehouse’is väga sooja vastuvõttu ja tuge, justkui oleksin Tradehouse’i pereliige. Usun, et peale majandusliku toe annab koostöö Tradehouse Ilukaubamajaga noorele suurepärase võimaluse õppida, kuidas koostöö toetajaga võiks ideaalis välja näha.“

Tradehouse annab andekatele noorsportlastele mõeldud 20 000-eurost stipendiumit välja juba neljandat aastat. Eelnevalt on stipendiumi saanud kergejõustiklased Rasmus Mägi, Grit Šadeiko, Tanel Laanmäe, Magnus Kirt ja Janek Õiglane; vehklejad Julia Beljajeva, Erika Kirpu ja Katrina Lehis; maadleja Epp Mäe; orienteeruja Lauri Sild; ujuja Andrei Gussev; iluuisutaja Helery Hälvin; rallisportlane Timmu Kõrge ning purjetajad Ingrid Puusta ja Karl-Martin Rammo.

Tradehouse OÜ on Eesti suurim professionaalsete ilutoodete maaletooja ja edasimüüja.

Taotluste esitamine – www.tradehouse.ee/stipendium

Lisainfo:
Laura Kuldkepp, Tradehouse tegevjuht
+372 680 1601 / +372 50 311 30
laura@tradehouse.ee
www.tradehouse.ee