JooksmineKasulikku

La Sportiva tegutseb aastast 1928!

1 minutit lugemist
La Sportiva / 2021 / Lagorai © Claudia Ziegler

La Sportiva on ronimis-, matka- ja spordivarustuse tootjana juba pikka aega hoolinud keskkonnast ja inimestest: „Läbi ajaloo oleme tähelepanu pööranud kestlikule tootmisele. See on meil võimaldanud olla matkavarustuse tootjana esirinnas ja leida uuenduslikke keskkonnasäästlikke tootmislahendusi.“

Oma algusajast peale on La Sportiva keskendunud tipptasemel jalanõude ja varustuse tootmisele nii mägironimiseks, jooksmiseks kui ka matkamiseks. La Sportiva tooted on tuntud vastupidavuse, mugavuse ja uuenduslikkust poolest ning neid kasutavad nii professionaalsed mägironijad kui ka spordiharrastajad üle maailma. La Sportiva jooksujalatsid on ideaalsed jooksjatele ja jalgsimatkajatele, kuid kindlasti ka kõikidele seiklussportlastele. Neid armastavad sportlased, kellele meeldib kiiresti, turvaliselt ja mugavalt joosta või kõndida erineval maastikul, märjal või kivisel pinnasel. Gore-Tex membraan ja La Sportiva tehnoloogia tagavad mugava istuvuse, kerge kaalu ja veekindluse, mis on kombineeritud tehnilise jõudluse ja vastupidavusega.

LA SPORTIVA KARACAL

TIMMO TAMMEMÄE
La Sportiva KARACAL: Olen seda jalatsit kasutanud trennidest kuni 24 tunni võistluseni. Tegemist on laia liistuga, mis pikal distantsil, eriti kuumas, muutub jala paisudes oluliseks. Meeldib selle amortisatsioon ja hingavus.

Timo Tammemäe


SILVER EENSAAR
Lasportica KARACAL: Hea matka- ja jooksujalats mitmesugusel maastikul liikumiseks. Sobib treeninguks ja võistlemiseks, aga ka lihtsalt matkamiseks. Pehmendus pakub piisavalt mugavust mitmeks tunniks ja pealsed on väga vastupidavast materjalist, mis ei karda ka teravaid oksi.


LA SPORTIVA AKASHA II

TIMMO TAMMEMÄE
La Sportiva AKASHA II: Väga hea pikale distantsile mõeldud jooksujalats, mis reaalselt toetab jalga. Olen seda kasutanud trennist mägi-ultrajooksudeni.

SILVER EENSAAR
La Sportiva AKASHA II: Mõnus ja mugav hea pehmendusega maastikujooksujalats pikemateks jooksudeks ja matkadeks, sh mägiradadel liikumiseks. Ninaosas on tugev varbakaitse, mis aitab vältida valusaid lööke juurikatelt ja kividelt. Piisav tallaamortisatsioon aitab vältida lihaste valusaks jäämist ka pikkadel distantsidel. 


LA SPORTIVA BUSHIDO II

Jooksujalatsid meestele ja naistele: väga kerged, ergonoomislised ja agressiivse tallamustriga maastikujooksujalatsid võistlemiseks.

GTX meestele: kerged, ergonoomilised ja agressiivse tallamustriga veekindla Gore-Tex membraaniga jooksujalatsid.

TIMMO TAMMEMÄE
La Sportiva BUSHIDO II: Tugeva ja agressiivse tallamustriga maastikujalats, mille pealsed pakuvad suurepärast hingavust. Olen kasutanud peamiselr treeningutel ja metsajooksudel palava ilmaga.

SILVER EENSAAR
La Sportiva BUSHIDO II: Akashast õhema tallaga ja maalähedasemat tunnet pakkuv mugav ja vastupidav jooksujalats. Tagab Akashaga samaväärse kaitse juurikatele ja kividele komistades löökide eest.