Rattasport

Maanteeratturite EM-ile sõidab 19-liikmeline Eesti koondis

1 minutit lugemist
Fotol: Maanteeratturid Euroopa meistrivõistlustel Pilt: Euroopa Jalgratturite Liit
Fotol: Maanteeratturid Euroopa meistrivõistlustel Pilt: Euroopa Jalgratturite Liit

Itaalias Trentos 8.-12. septembrini sõidetavatel Euroopa meistrivõistlustel stardib 19-liikmeline Eesti maanteeratturite koondis.

 

Eliitklassi meeste seas asuvad võistlustulle Rein Taaramäe, Karl Patrick Lauk, Norman Vahtra ja Mihkel Räim. Kuni 23-aastaste noormeeste seas stardivad grupisõidus Rait Ärm, Joonas Kurits, Gleb Karpenko, Artjom Mirzojev ja Joosep Sankmann. Temposõidus teevad kaasa Ärm ja Kurits. Meesjuunioridest on võistlusjoonel Madis Mihkels, Romet Pajur, Frank Aron Ragilo, Lauri Tamm, Henry Grünberg ja Aaron Aus. Temposõidus stardivad Mihkels ja Pajur. Naisjuunioridest löövad kaasa Laura Lizette Sander, Kirke Reier, Elina Tasane ja Elisabeth Ebras. Sander sõidab veel ka temposõitu. 

Esimesel võistluspäeval antakse start mees- ja naisjuunioride temposõidule, neljapäeval jagavad medalikomplektid kuni 23-aastaste ja eliitklassi ratturite vahel. Grupisõitudega tehakse algust reedel, kui joonele asuvad esmalt meesjuuniorid, seejärel naisjuuniorid ja lõpuks kuni 23-aastased naisratturid. Laupäeval on võistlustules kuni 23-aastased mehed ja eliitnaised ning pühapäeval eliitmehed.

 

Eesti Jalgratturite Liit tänab Eesti maanteeratturite koondise sponsoreid Rand & Tuulberg Gruppi, Standard AS, Jetoil AS ja Graanul Invest AS toetuse eest!