Boost Yourself #minavalinliikumise

KAS 2021 ON AASTA, KUS KA SINA ÜTLED: „MINA VALIN LIIKUMISE“?

1 minutit lugemist

Boost Yourselfi facebooki lehel alustas aasta esimeses pooles live-vestluste sari, mis tutvustab Eesti liikumiskultuuri edendavaid persoone. Kampaania juhib tähelepanu ideele, et ainult tervislik toitumine tugevat tervist ei anna – inimene peab ka liikuma!

Kampaaniat veab ettevõtte kaasasutaja Teet Torim, kes on ise seitsmendat hooaega taliujuja ja spordientusiast, kes on erinevaid liikumisalaseid väljakutseid juba aastaid ette võtnud – öistest ekstreemidest 100-kilomeetriste süstavõistlusteni välja.

Teet usutleb igal neljapäeval kell 18.00 Boost Yourselfi Facebooki kanalil otseülekandena Eesti liikumiskultuuri edendajaid.

FB: https://www.facebook.com/boostyourselfestonia

Teet, miks sai kampaania „Mina valin liikumise” ellu kutsutud?

On kolm asja, mis teeb inimese õnnelikuks ja terveks – tasakaalustatud toitumine, sotsiaalne aktiivsus ja liikumine. Oleme palju pühendanud aega, et luua enda ümber toetav kogukond ja veel rohkem aega, et muuta eestlase toidulauda täisväärtuslikumaks. Sel aastal oleme keskendunud liikumisele ja teeme seda inimeste kaudu, kes meid ennast kõige rohkem inspireerivad.

Kust seda inspiratsiooni siis leiab?

Igal neljapäeval usutleme oma Facebooki kanalil Eesti liikumiskultuuri edendajaid. Vestlused keskenduvad erinevatele liikumisstiilidele ja nende esindajatele. Tänaseks leiad sellelt lehelt 16 persooni põevad jutuajamised. Nüüd sügisel jätkame ja vestlused on juba paigas – lubame inspireerivaid lugusid! Tundub, et ajame õiget asja, sest meie kevadisi vestluseid on tänaseks vaadanud-kuulanud kokku 229 830 inimest!

Mis on kampaania eesmärk?

Tahame inimestele näidata, kui palju on võimalusi liikumiseks – nii et igaüks aasta lõpuks endale tervisliku toitumise kõrvale leiaks ka sobiliku liikumisstiili ja selle endale elukestvaks heaks harjumuseks kujundaks. 

Kampaanias kaasa löömise eest auhinnad!

Ootame ka sind inimesi inspireerima. Postita sotsiaalmeedias oma sportimise piltide juurde ka kaks teemaviidet: #boostyourself ja #minavalinliikumise. Teemaviidete lisajate vahel loosime aasta lõpus välja AASTA LIIKUJA tiitli ja kingime talle motivatsioonipaketi, mis sisaldab minipuhkust Saaremaal, Boost Yourselfi Training sarja tellimust ja vahvaid lisaüllatusi.