Muud aladOrienteerumine

Daisy Kudre ka lühirajal kolmas, Mattis Jaama kuues

1 minutit lugemist
Mattis Jaama. Foto: Eesti Orienteerumisliit

Daisy Kudre ja Mattis Jaama jätkasid eile Lapimaal Sodankylas suusaorienteerumise maailma edetabeli võistlusel hea hooga ka lühirajal. Kudre sai taaskord 3. koha, Jaama oli meeste arvestuses kuues.

Daisy Kudre haaras raja alguses juhtohjad ja püsis pikalt esikoha konkurentsis, kuid orienteerumisvead langetasid ta lõpp-protokollis kolmandaks, kaotades võitjale 1.25. Esikoha võitis soomlanna Marjut Turunen ajaga 46.55. Doris Kudre saavutas 7. koha. Hooaja alguses on heas vormis ka eestlaste meeste liider Mattis Jaama, kes sai 6. koha, kaotades võitjale 3.06. Lühiraja võitis Tomas Kotro ajaga 48.33. Head sõitu tegi ka Kevin Hallop, kes sai tihedas konkurentsis 12. koha.

Samas Ensilumen Rasti võistlustel võistelnud Eesti noorsportlased näitasid samuti häid tulemusi. M17 vanuseklassis võitis kahe päeva kokkuvõttes Olle Ilmar Jaama, M15 klassis saavutas Timo Kudre 3. koha, kellele järgnesid Nansen Palo ja Chris Marcus Krahv, M20 klassis Kaarel Vesilind 6. koha, N20 klassis Mari Linnus 7. koha.