Jooksmine

Ajakiri Jooksja jätkab koostööd Eesti Koolispordi Liidu ja sportlikumate koolidega

1 minutit lugemist

Ajakiri Jooksja jätkab ka 2021. aastal koostööd Eesti Koolispordi Liidu ja sportlikumate koolidega. Projekti raames jõuab ajakiri tasuta sportlikumate koolide lugemislauale.

Koolide suure huvi tõttu otsustati eelmisel aastal suurendada ajakirja tasuta saavate koolide arvu esialgselt 200-lt 300-le. Eesti Koolispordi Liidu tegevjuhi Madis Pettai sõnutsi pole ajakirja Jooksja lugemine õpilaste jaoks olnud mitte ainult hariv ja inspireeriv, vaid andnud ka tõhusa panuse laste osalushuvi tõstmiseks spordivõistlustel.

Äsja Eesti Tennise Liiduga sõlmitud koostööleppe kohaselt hakkab edaspidi lisaks ajakirjale Jooksja ka ajakiri Tennis jõudma kuni 300 kooli lugemislauale. Ehkki paljude koolide juures tenniseharrastuse võimalus veel puudub, jagub ajakirja vastutava väljaandja Donatas Narmonti sõnul seal palju huvitavat lugemist ka selles võtmes, kui ise tennist aktiivselt ei harrastata.

Viimases ajakiri Jooksja aprillikuu numbris leidub aga palju põnevat lugemist koolispordist, mh milliste koostööpartneriga teeb Eesti Koolispordi Liit jõupingutusi, et arendada koolisporti ning tekitada noortes armastust spordi ja tervislike eluviiside vastu kogu eluks.