fbpx
Jooksmine

Viking Line Eesti Ööjooks väljastab oma sündmustele osalustasu garantii

1 minutit lugemist
2019. aasta Ööjooksu start. Foto: Kaido Kabral
2019. aasta Ööjooksu start. Foto: Kaido Kabral

2019. aasta Ööjooksu start. Foto: Kaido Kabral

Seoses eriolukorra kehtivuse ja ebaselgusega tervisespordi sündmuste tarbijatele, väljastavad Eesti Ööjooksude korraldajad esmakordselt kümneaastase ajaloo jooksul kõikidele oma jooksuüritustele osalustasu garantii kuni 2021. aastani.

15.august ja 29. august võõrustavad vastavalt Rakveres ja Tallinnas, Ülemiste Citys toimuvaid Eesti Ööjookse. Viimasel neljal aastal igakordselt enam kui 8000 osalejat rohkem kui 20 riigist stardijoonele toonud Viking Line Eesti Ööjooks toimub sel korral ka pealinnas. Kümnenda korraldusaasta tähistamiseks uuel ja atraktiivsel Ülemiste City rajal. Seoses aprillis lõppeva soodsaima registreerimisvooruga annab korraldaja teada, et garanteerib osaleja soovil kõikide oma jooksuürituste, sh Võsu Südasuve Challenge´i, osalustasu edasi kandumise 2021. aastasse. Juhul kui 2020. aastal sündmust korraldada ei ole võimalik.

KUI SÜNDMUS JÄÄB ÄRA,TÕSTETAKSE MUULE KUUPÄEVALE VÕI TOIMUB VIRTUAALSENA – saab osaleja soovi korral osaluse edasi kanda 2021. aastale. Viking Line Eesti Ööjooksu soodsaim registreerimisvoor kestab aprilli lõpuni.