fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Viimase Öö Unistus viib spordisõbrad uude aastasse

1 minutit lugemist

Ultrajooksu klubi Estonian Ultrarunners Team eestvedamisel algab 31. detsembril kell 12 Harjumaal Keila vallas Meremõisa telkimisalal jooksu- ja käimisüritus Viimase Öö Unistus. Ettevõtmine on mõeldud neile, kes tahavad aasta viimasel päeval minimaalselt 10 kilomeetrit läbida, vana-aasta õhtut ebatraditsioonilisel moel tähistada ning uude aastasse joosta/käia. Tänase seisuga on end üritusele kirja pannud 29 spordisõpra, nende seas loomulikult Peeter ja Heleen Vennikas ning kõige rohkem maratone jooksnud eestlane Rein Pärn.
,
Keskööni avatud rajal kulgev võistlus toimub non-stopi põhimõttel umbes 1 km pikkusel ringil. Iga osaleja võib startida omale sobival kellaajal ja joosta/käia nii pika maa, kui soovib ning sellise tempoga nagu meeldib. Ka puhkepauside aja ja arvu valib iga osaleja ise. Võistluspaigast võib vahepeal lahkuda ning sobival ajal naasta. Pimedal ajal on rada tähistatud õueküünaldega.
,
Üritusel peetakse nii individuaalset kui võistkondlikku arvestust. Võistkonna liikmed peavad võistlust alustama koos, samal kellaajal. Ülejäänud ajal ei pea nad rajal viibima koos. Võistkonnaarvestuses liidetakse kahe liikme parim tulemus. Võidab see võistkond, kes läbib kogusummas pikema distantsi.
,
Esimest korda toimus Viimase Öö Unistus eelmisel aastal. Kokkuvõtvat videot mullusest üritusest saab vaadata siit.
,
JOOKSUPORTAAL
Foto eelmise aasta Viimase Öö Unistuse stardist. Estonian Ultrarunners Team