Jooksmine

Vastupidavad spordiklapid, mille võid kasvõi rulli keerata

1 minutit lugemist

Kevadiselt mudasteks seiklusteks võib vaja minna kõrvaklappe, mis tooksid igal hetkel kvaliteetse muusika või telefonikõned sinuni, aga katki ei läheks ka kukkudes või kuhugi vahele jäädes. Sellised klapid on täitsa olemas.

Sportlike juhtmevabade kõrvaklappide JLab Flex Sport Wireless (hind 59,99 eurot) mürasummutav mikrofon ja Bluetooth-ühendus tagavad käed-vabana mobiilikõnedele vastamise võimaluse ja toimetavad nutiseadmest juhtmevabalt ning müravabalt kõrva sinu lemmikmuusika.

Kõrvapadjad on lahtikäivad ja pestavad. Elastsed kaared, mis üle pea käivad, aga nii vastupidavad, et võid lausa vedruna kokku keerata ja ikkagi säilitavad need oma kuju. Korpus vastab IPX4 standardile, mis tähendab, et kannatab vihma ja tõsisemaid sabinaid, kuid päris üleni veekindel pole.

Peavõru on suures ulatuses reguleeritav ning saad sättida kas tugeva, keskmise või nõrga survega pea küljes hoidma. Elastne peavõru on väga vastupidav ja säilitab alati oma kuju.

Aku kestab 20 tundi ja viie kuni kümne minutiga saab neid klappe laadida piisavalt, et paariks tunniks oleks jälle energiat. Täiesti täislaetuna jätkub sellest akumahust trennitegijale umbes nädalaks. Laadimine käib USB Type C kaabli kaudu.

Trennitegijale on kasulik lisaomadus Be Aware Audio, mis laseb mürasummutusest olulised ümbruse helid läbi. See on vajalik näiteks tänavaliikluses või kontoris klappe kasutades.

Sisseehitatud mikrofon, mis aitab müra summutada, aitab lisaks ka kõnesid vastu võtta ja virtuaalseid assistente häälkäsklustega juhtida. Klapid toetavad Siri või Google Assistant´i.

Ilma äpita saad juhtida sisseehitatud ekvalaiserit, millel on kolm erinevat režiimi: Signature, Balanced ja Bass Boost.
Esimene neist seadistab heli JLab´ile iseloomulikult, teine proovib võimalikult tasakaalustatult edastada madalaid ja kõrgeid sagedusi ning kolmas, nagu nimigi ütleb, toob esile sügava ja mahlaka bassi.

Vaata videost lähemalt, mismoodi Bluetoothiga spordikõrvaklapid töötavad ja milliseid võimalusi pakuvad: