fbpx
Ajakiri JooksjaArhiiv

Jooksja uues numbris

1 minutit lugemist

Sadagu väljas vihma või lund, ajakirjast JOOKSJA leiab lugemist iga harrastussportlane, kuidas treenida sügisel või kuidas valmistuda lume tulekuks.

Raudne tahtejõud liigutab mägesid! Seekordne kaanestaar, ultrasportlane Rait Ratasepp, räägib oma esialgu võimatutena näivatest katsumustest, treeningutest ja eesmärkidest ning kuidas raudse tahe abil elada elu selliselt nagu ise tahad.

Nõu annavad Margus Pirksaar ja Toomas Tarm, jagades näpunäiteid sügisel treenimise ja võistlushooaja planeerimise kohta. Samuti saame teada kerelihaste vajalikkusest. Priit Pullerits arutleb harrastajate liigse treeningmahu üle rõhutades teravate ja kiirete treeningute vajalikkust.

Ära ei ole unustatud ka talialasid – suusatamist ja laskesuusatamist. Tutvume Team Haanjaga ja Suusaliidu uue presidendi Andreas Laanega, kes räägib suusaalade hetkeseisust ja tulevikust. Suusatreener Jaanus Teppan jagab nõuandeid, kuidas lähenevks talveks valmistuda.

Praktilistest nõuannetest saab vastuse küsimus kuidas valida ujumisprille, samuti ülevaate, milliste treeningvahendite abil oma ujumistehnikat parandada. 

Jooksjas tuleb juttu ka kergejõustikust, triatlonist, aerutamisest, sõudmisest, tervisespordist. Velo ajakirjaosas tutvume Peeter Tarvise ja Karl-Patrick Luguga.. Seda ja palju muudki saate lugeda uuest ajakirjast, mis juba poelettidel!