TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Üritused

Tulemas on 10. heategevuslik Honda Spordikuulsuste Jõuluturniir

1 minutit lugemist

2005. aastal alguse saanud Honda Spordikuulsuste Jõuluturniir jõuab esimese ümmarguse rajatähiseni. Võistlus, kus erinevate alade tippvõistlejad võtavad üksteiselt mõõtu ebatraditsionaalsetel spordialadel, oli seitsmel esimesel aastal individuaalne. Kahel viimasel on üksteiselt mõõtu võtnud kaheliikmelised meeskonnad.

Hetk eelmise aasta Jõuluturniirilt. Foto: Scanpix

Hetk eelmise aasta Jõuluturniirilt. Foto: Scanpix

Tänavu peetakse Honda Spordikuulsuste Jõuturniir 26. detsembril algusega kell 14.00 Tartus Lõunakeskuse jääväljakul. Uiskude ja konkurentidega proovivad hakkama saada sõudjad Allar Raja ja Tõnu Endrekson, vehklejad Nikolai Novosjolov ja Mihails Jefremenko,  motokrossi sõitjad Tanel Leok ja Hardi Roosiorg,  tõstjad Leho Pent ja Ain Pent,  kergejõustiklased Risto Mätas ja Rauno Mätas, veemotosportlased Rasmus Haugasmägi ja Erki Aabrams,  jalgpallurid Urmas Rooba ja Meelis Rooba ning  erusportlased  Kaarel Nurmsalu ja Juss Laansoo.

Lisaks sportlikele mõõduvõtmistele on kõik olümpiasangarid oodatud aukülaliste paraadile, kus on kohal olümpiavõitjad Aavo Pikkuus, Jaak Uudmäe ja paljud teised armastatud olümpiasangarid. Pealtvaatajatel on võimalus saada rariteetseid autogramme.

Spordikuulsute Jõuluturniir on heategevuslik ja kõigile tasuta. Päeva juhivad Margus Ader ja Ott Kiivikas.