TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Tiidrek Nurme sai vendade Znamenskite mälestusvõistlusel 6. koha

1 Minutit lugemist

Tiidrek Nurme üritas täna Venemaal Žukovskis vendade Znamenskite mälestusvõistlusel täita esimest korda Londoni olümpiamängude B-normi 1500 meetri jooksus 3.38,00. Ta sai oma tänavuse hooaja parima tulemusega 3.43,12 kuuenda koha. Esimesed kaks ringi “jänesena” tempot teinud Nikolai Vedehin katkestas. Vedehin sai 400 m vaheajaks 56,44 ja 800 m vaheajaks 1.56,24. Jooksu võitis etiooplane Abiyote Abinet ajaga 3.40,02.
,
“Alguses kihutasime kõik Nikolai Vedehini järel, siis võttis minu ees türklane järsku hoo maha ning hakkas “jalutama”. Viimasele ringile minnes olime kõik kõvasti aega kaotanud. Minu lihas oli pisut laisk, avastas alles viimasel sirgel, et tuleb lõpuspurt teha. Möödusin mitmest mehest,” võttis võistluse Tiidrek Nurme kokku oma blogis. Nurme tõdes, et ootas pisut kiiremat aega, aga eesmärk end 1500 meetris proovile panna sai täidetud. Järgmise võistluse teeb ta Helsingi EMil 5000 meetri jooksus.