fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Tartu jooksusarja korraldaja lisab programmi Skechers poolmaratoni

1 minutit lugemist
Pilt mullusest Tartu Suvejooksust. FOTO: KEIDI MÄE
Tartus jooksusarja korraldav Treenitus MTÜ lisab Suvejooksu programmi esmakordse ja peatoetaja nime kandva, 20. augustil toimuva Skechers poolmaratoni, mis suures osas kattub Suvejooksu rajaga ning ületab ka vastavatud Ihaste silla.
“Kuna augustikuine jooksukalender võimaldab võistluste osas kohta ka uuele poolmaratonile, siis saigi ideeks tuua Suvejooksu programmi 21,1 km distants. Samuti korraldame sellise raja, kus oleks võimalik püstitada ka isiklikke tippmarke”, selgitas Jooksuportaalile peakorraldaja Jaanus Mäe. Tavapäraselt on Suvejooksu raames kavas ka Skechers 5 km distants, mis eelmisel aastal tõi rajale 207 osalejat.
Tänavu kolmandat korda toimuv Tartu jooksusari alustab Lõuna-Eesti jooksuhooaega avava  Parkmetsa jooksuga (7 km) 11. aprillil, jätkub taasiseseisvumise päeval, 20. augustil, Suvejooksuga (10 km) ja lõpeb 5 km pikkuse Novembrijooksuga 21. novembril. Lisaks jooksudele on kavas ka tervisekõnni distantsid (ajavõtuga ja ajavõtuta) ja Mr. Pritt lastejooksud (v.a Novembrijooksul). Skechers poolmaraton Tartu jooksusarja arvestusse ei kuulu.
2014. a toimunud kogu Tartu Jooksusari tõi erinevate distantside peale kokku osalema veidi üle 2000 osaleja. 3. Tartu jooksusarja peatoetaja on Skechers. Suurtoetajad on Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Polar, Saku, Vomax, Felix, Eesti Pagar ja Ramest Ehitus.
Infot jooksude kohta ja soodushinnaga registreerimised leiavad aset internetis aadressil www.treenitus.eu. Registreerimispunkt on avatud ka Skechers Tartu poes (Ringtee 75). Treenitus MTÜ tegemisi on võimalik jälgida ka Facebookis www.facebook.com/treenitus

JOOKSUPORTAAL