fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Uudised

Täna ETV-s: Oslo MM-il jagatakse kaks medalikomplekti

1 minutit lugemist


-Nordic Focus

KAHEVÕISTLUS
meeskonnavõistlus suusahüpped normaalmägi 12.20-13.30 ETV

Eesti kahevõistlejad osalesid maailmameistrivõistluste tasemel pärast pikemat vaheaega meeskonnavõistlusel kaks aastat tagasi Libereci MM-il, kui Eesti nelik Kail Piho, Aldo Leetoja, Karl-August Tiirmaa ja Kaarel Nurmsalu saavutas 10 esinduse konkurentsis üheksanda koha. Kuidas läheb Oslos?
Kommentaatorid Kristjan Kalkun ja Magnar Freimuth.

MURDMAASUUSATAMINE
naiste 10 km (k) 13.50-15.15 ETV

Marit Björgen on sel hooajal võitnud kõik MK-sarja eraldistardist klassikasõidud, kus ta kaasa on teinud – nii Rukal, Davosis kui Otepääl. Kes võiks väärata kolmekordse olümpiavõitja ning neljakordse maailmameistri teed võidule – ja veel kodurahva meeletul toetusel? Maailma karika üldliider Justyna Kowalczyk pole käesoleval talvel tavadistantsil veel Björgenit võitnud. Tiitlikaitsja, kahe aasta eest Marianna Longa ja Kowalczyku ees Liberecis 10 km klassikasõidu võitnud Aino-Kaisa Saarinen pole pärast novembrikuist õlavigastust veel õiget hoogu leidnud.
Reporterid Lembitu Kuuse ja Assar Jõepera.

KAHEVÕISTLUS
meeskonnavõistlus murdmaasuusatamine 4×5 km teatesõit 15.50-17.15 ETV

Kaks aastat tagasi võitis Liberecis meeskondliku kahevõistluse Jaapani koondis. Nüüd Oslo MM-il läheb meeskondlikus kahevõistluses jagamisele koguni kaks medalikomplekti. MK-sarjas on tänavu peetud üks meeskonnavõistlus, kus paremusjärjestus oli Norra, Austria ja Prantsusmaa.
Kommentaatorid Kristjan Kalkun ja Magnar Freimuth.

Kõiki ETV ülekandeid on võimalik otsepildis vaadata ka ERR-i spordiportaali kaudu. Vaatamiseks klõpsa avalehel olevale Oslo MM-i bännerile!

ERR SPORT