fbpx
PERSOONIDUudised

Takistusjooksja Kaur Kivistik küpsetab toetajatele kolm kooki

1 minutit lugemist
Kaur Kivistik on seadnud kõrged eesmärgid. 
FOTO: MALLOR MALMRE/JOOKSUPORTAAL


82 toetajat annetasid Spordi edendamiseks mõeldud ühisrahastusplatvormi Stardipaik.ee kaudu Eesti praegusele parimale takistusjooksjale Kaur Kivistikule Euroopa meistrivõistluste ja Rio olümpiaeelse USA treeninglaagri jaoks kokku 4825 eurot, mis on 325 euro võrra eesmärgist rohkem. Tänutäheks küpsetab Kivistik oma toetajatele kolm kooki.
“Mul on hea meel, et vajalik summa ikka kokku tuli. Tahaksin kõige rohkem tänada kõige suuremat toetajat Raul Oja. Veel tuleb tunnustada perekonda ja lähedasi tuttavaid, kes aitasid projekti turundada ja vajalikku summat koguda,” lausus Kivistik Jooksuportaalile. Spordiseltskonnast tänab ta veel Roman Fostit, Toomas Tarmi ja Lex Rennit, kes oma panuse tema tegemistesse andsid. “Suure tänu teenivad ära siiski kõik toetajad. Kellel on veel mahti, siis võib oma väikese panuse juurde lisada, sest täiendav raha kulub kindlasti treeninglaagris ära,” kutsus Kivistik üles toetustega jätkama. Toetada saab Kaur Kivistikku Stardipaik ühisrahastusplatvormi kaudu. Nii nagu lubatud, küpsetab Tartu kohvikus Spargel kokapraktikal tegutsev Kaur Kivistik suurematele toetajatele koogi. Koogi saamiseks pidi Kivistikule annetama vähemalt 300 euro suuruse summa. “Lootsin, et tuleb rohkem teha,” sõnas Kivistik.
Kaur Kivistk alustab ettevalmistust USA treeninglaagris uuel aastal, tõenäoliselt 6.-7. jaanuaril. Temaga ühineb Eesti praegune parim keskmaajooksja ja klubikaaslane Andi Noot. Märtsis lisanduvad veel mõned Eesti jooksjad. Kivisiku järgmise aasta põhieesmärkideks on 6.-10. juulini Amsterdamis toimuvad Euroopa meistrivõistlused ja 12.-21. augustini toimuvad Rio olümpiamängud. Kui EM norm on tal täidetud, siis olümpianormini jõudmiseks tuleb tal üle joosta Ilmar Ruusile kuuluv Eesti rekord 8.29,6, sest OM norm on 8.28,00.
JOOKSUPORTAAL