TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Selgusid Eesti noorsoo ja juunioride meistrid pikematel jooksudistantsidel

1 Minutit lugemist

Täna Rakveres jätkunud Eesti noorsoo ja juunioride meistrivõistlustel kergejõustikus oli pikematest distantsidest kavas 3000 meetri ning 5000 meetri jooksud. Meeste noorsoo klassi 5000 meetri jooksus startis ainult kolm võistlejat. Eesti meistriks krooniti Rauno Reinart (pildil) kergejõustikuklubist Järvala ajaga 16.57,50. Hõbemedalile tuli Morten Priks (VAK Staier) 17.05,81-ga ja pronksile Joonas Tomingas (Läänemaa KJK) 19.35,90-ga.
,
Meesjuunioride sama pikal distantsil startis küll viis jooksjat, aga neist jõudis üle lõpujoone kolm. Esikoha võitis Heinar Vaine (VAK Staier) ajaga 15.53,32. Teise koha sai Aleksander Kozinets (KJK Kalev Sillamäe) 16.10,10-ga. Kolmandana lõpetas Karl Mäe (SK Altius) 17.08,15-ga.
.

Naised jooksid nii noorsoo kui juunioride klassis 3000 meetrit. Noorsoo arvestuses võitis Eesti meistritiitli Kristina Dolmatova (pildil) spordiklubist Stamina ajaga 10.55,09. Eile tuli ta sama pikal takistusjooksu distantsil teiseks. Hõbemedal kuulus Dolmatova klubikaaslasele Liis-Grete Arrole 11.00,61-ga ja pronksmedal ka takistusjooksus samat värvi medali võitnud Angelina Ikkole (Tallinna SS Kalev) 11.25,84-ga.