fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Jooksmine

Selgus laskesuusatamise MMi Eesti koondise koosseis

1 minutit lugemist
Indrek Tobreluts. Foto: Jarek Jõepera
Indrek Tobreluts. Foto: Jarek Jõepera

Indrek Tobreluts. Foto: Jarek Jõepera

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon kinnitas 13.-23. veebruaril Itaalias Anterselvas toimuvate laskesuusatamise maailmameistrivõistluste koondise. Eesti koondisel on MMil individuaalsõitudes nii meeste kui naiste arvestuses kolm stardikohta. Samuti starditakse teatesõitudes.

Anterselva MMile sõidavad naistest Johanna Talihärm, Regina Oja, Tuuli Tomingas ja Grete Gaim, meestest Kalev Ermits, Rene Zahkna, Raido Ränkel ja Kristo Siimer. Varuvõistlejateks on meestest Robert Heldna ning naistest Kadri Lehtla ja Susan Külm. Heldna, Lehtla ja Külm osalevad samal ajal Itaalias Martellis toimuval IBU karikasarja võistlusel ning vajadusel liituvad koondisega Anterselvas.

MMi esimestel võistluspäevadel on kavas segateade ja sprint. “Segateadet sõidavad esialgse plaani kohaselt Regina Oja, Johanna Talihärm, Rene Zahkna ja Kalev Ermits. Sprindis lähevad naistest praeguse plaani järgi starti Johanna, Regina ja Tuuli, meestest Rene, Kalev ja Raido,” ütles Eesti koondise peatreener Indrek Tobreluts, “Kristo Siimer valmistub juunioride EMiks ja teeb kaasa ainult meeste 4 x 7,5 km teatevõistlusel.”

Praegu viibib Eesti koondis Austrias Obertilliachis treeninglaagris. 10. veebruaril sõidetakse Anterselvasse, kus esimene võistlusala – segateade – on kavas 13. veebruaril.