fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

RattasportUudised

Saaremaa ratturite õnnetu avapäev: Kaks meest haiglas ja pronks

1 minutit lugemist

Inglismaa lõunarannikul asuval Wighti saarel alanud 14-ndatel ülemaailmsetel saarte mängudel said Saaremaa jalgratturid juba esimesel võistlusel paraja šoki osaliseks.

Ventnori vanalinnas toimunud kriteeriumisõidu esimesel ringil kukkusid saarlased Rigo Räim ja Jörgen Matt nii rängalt, et nad tuli kiirabiga haiglasse toimetada, kirjutab Saarte Hääl.

Esialgsetel andmetel saarlased luid õnneks ei murdnud, kuid kipsi pandud Rigo Räim peab nendel mängudel võistlemisest põrutuse tõttu siiski loobuma, Jörgen Matt on paari päeva pärast loodetavasti rivis.
Vaid kolmekesi võistlust jätkanud saarlastest suutis samuti kukkunud Indrek Rannama välja võidelda pronksmedali. Pjedestaalil medali vastu võtnud Rannama triikis tseremoonia kestel roideid ja ütles hiljem, et ta ei imestaks, kui seal mõra sees oleks.

Kriteeriumisõidu esimene ring katkestati praktiliselt kohe pärast starti. Indrek Rannama rääkis, et kukkumine toimus kurvis, kus eessõitja takerdus rajapiirdesse ning tema selja taga olnud Räim ja Matt ei saanud õnnetuse vältimiseks enam midagi teha. Rannama ise sai küll pidama, kuid talle järgnev sõitja enam mitte. Seega kukkus ka Rannama.

Järgnenud sõidul püsis Rannama kogu sõidu vältel liidergrupis. Sõitu jätkanud Mihkel Räim ja Endrik Puntso jäid jälitajate sekka. Kokkuvõttes lõpetas Räim 9. ja Puntso 20. kohaga.

Allikas: ERR Sport