fbpx
Triatlon

Registreerimine Viljandi triatlonile ja Tallinn Triathlonile on avatud

1 minutit lugemist

Eesti kahele olulisemale Triatloniklubi 21CC poolt korraldatavale triatlonivõistlusele, Viljandi triatlon ja Tallinn Triathlon, registreerimine  avati  esmaspäeval, 15. veebruaril 2016.

Viljandi triatlon on selle hooaja Eesti Triatloni Liidu karkasarja  II etapp ja toimub 3. juulil 2016 Viljandis. Võistluse põhidistantsiks on triatloni sprindidistants (750 m ujumist, 20 km ratast, 5 km jooksu). Lisaks sprindidistantsile antakse start ka laste ja rahvadistantsile. Soodushinnaga registreerimine lõppeb 30.aprill 2016.  Registreerimine Viljandi triatlonile:  http://www.21cc.ee/viljandi-info/

Eelmisel aastal esimest korda toimunud Tallinna Triathlon toimub sel aastal 30. juulil 2016 Pirital. Tallinn Triathlonil selguvad triatloni Eesti meistrid olümpiadistantsil, noorte ja veteranide Eesti meistrid sprindidistantsil ja Eesti parimad ka laste arvestuses. Võistluspäeval antakse start viiele erinevale distantsile. Samas toimuvad ka Kaitseväe meistrivõistlused triatlonis.

Spordisõbrad saavad jõudu katsuda rahvadistantsil. Soodushinnaga registreerimine lõppeb 30.aprill 2016. Registreerimine Tallinn Triathlonile: https://tallinntriathlon.ee/registration

Triatloniklubi 21CC poolt korraldatavad võistlused on populaarsust võitnud just tänu võimalusele seda põnevat ala proovida, kas lühemal distantsil või koos sõpradega läbides distants meeskondlikus arvestuses. Ning võimalus rajal olla koos Eesti tipptriatleetidega. Eelmisel aastal võitsid Tallinn Triathloni Aleksandr Latin ja Kaidi Kivioja.

Registreerimine Viljandi triatlonile: http://www.21cc.ee/viljandi-info/

Registreerimine Tallinn Triathlonile: https://tallinntriathlon.ee/registration