fbpx
Jooksmine

Rauno Tiits võitis vaatamata komistamisele SEB peahoone trepijooksu

1 minutit lugemist
Rauno Tiits SEB hoone trepijooksul. Foto: Erkki Viljarand
Rauno Tiits SEB hoone trepijooksul. Foto: Erkki Viljarand

Rauno Tiits SEB hoone trepijooksul. Foto: Erkki Viljarand

Eile õhtul toimus Eesti trepijooksude karikasarja 6. etapina Tallinnas Tornimäe tänaval SEB peahoones trepijooks, mille võitsid korraks komistanud ja lüliti pihta läinud Rauno Tiits ning naistest Merlyn Valma.

21. korrusele ajaga 1.22,8 jooksnud Tiits vääratas 15. korruse kandis. “Koperdasin ja lõin õlaga koridori tule pihta, mis kustutas korraks tuled ära. Maandusin vasaku käe peale, aga sain ruttu püsti ja jooksin edasi. Õnneks viibis meditsiinitöötaja üleval. Ta lülitas tuled kohe tagasi,” kirjeldas ajakirja Jooksja Jooksuportaalile Tiits vahejuhtumit.

“Tuled järjest kustusid, aga ülemine lamp natuke ikka valgust näitas. Päris kottpime ei olnud, aga seiklus missugune. Sinnani oli tempo väga hea, aga kõigest piisas, et ikka võit ära võtta. Kaotasin ajas ehk paar-kolm sekundit, rütmi rikkus ka ära, aga hetke sain puhata.”

Teise tulemuse 1.23,7 jooksis välja Lauri Ulm (Täppsportlased). Kolmanda koha sai Erki Seier (SEB Spordiklubi) 1.28,2-ga. NAistest võitis trepijooksu Merlyn Valma (Treeningpartner) ajaga 1.45,4. Teine oli Mari-Liis Valma (FB Jooksmine) 1.56,4-ga. Kolmandaks tuli Marika Turb (Head Inimesed) ajaga 2.00,4.

SEB peahoone trepijooksu tulemused