JooksmineÜritused

Rapla Selveri Suurjooks paneb noored liikuma!

1 minutit lugemist
Hepa noortejooksu särk
Hepa noortejooksu särk

18. septembril toimuva IX Rapla Selveri Suurjooksu raames korraldatakse esmakordselt kuni 26-aastastele spordisõpradele mõeldud Hepa noortejooks. Korraldajad soovivad kaasata ja motiveerida eagruppi, kes kipub viimasel ajal pigem spordiradadelt kõrvale jääma. Kõik noortejooksul osalejad saavad selga vinge Nike jooksusärgi, kaela unikaalse medali, mõnusad emotsioonid ja ennast eakaaslastega proovile panna.

 

Spordisündmuse peakorraldaja Donatas Narmont märkis, et idee distantsi lisamiseks oli peas aastaid ning nüüd on õige aeg teostuseni jõuda. „Näeme, et paljude valikute ees olevad noored ei ole spordisündmuste aktiivsed külastajad. Lisaks on vahepeal ära jäänud paljud trennid ning huvitegevus, kuid jooksu- ja terviserajad on alati avatud ning ootavad aktiivset kasutamist. Just seetõttu võtame oma missioonina teismeliste ja veidi vanemate noorte kaasamist. Pakume neile võimetekohast valikut ehk 5 km distantsi, huvitavat rada ning mitmekesist programmi“, rääkis Narmont.

Hepa noortejooksu võistluskeskus stardi- ja finišialaga kattub terviklikult Rapla Selveri Suurjooksu põhijooksudega. Start antakse kell 12.00.

Lisaks on kuni 2. septembrini registreerunute vahel käimas vinge auhinnaloos! Korraldajad loosivad välja Huawei FreeBuds 4 kõrvaklapid ning jooksul õnnelikul võitjal on võimalus motiveerivat muusikat kuulata juba uutest klappidest. Kui mõtled, mida kinkida uue kooliaasta alguse puhul õpilasele, siis Hepa noortejooks on hea start uuele õppeaastale.

Hepa noortejooksu särk

Tutvu programmiga ja registreeri Rapla Selveri Suurjooksu kodulehel

 

Milliste ohutusnõuetega peab jooksule tulles arvestama?

IX Rapla Selveri Suurjooks TOIMUB, kuid osalejad peavad järgima ohutusnõudeid. See tähendab võistlusalas käte desinfitseerimist, hoidma turvalist/ohutut distantsi teiste osalejatega ning eelkõige võistlusalale jõudes tõendama enda nakkusohutust, esitades järgmise dokumendi:

  • tõendi, mis kinnitab, et isik on COVID-19 vastu vaktsineeritud või on haiguse läbipõdenud;
  • tõendi, mis kinnitab, et tema COVID-19 test on negatiivne (PCR-test kehtivusega 72 h või antigeeni kiirtest kehtivusega 48 h).

18.septembril jooksu võistluskeskuses on võimalik teha ka tasuline test, mille hinnaks on 8€. Maksta saab SULARAHAS.

Nakkusohutust ei pea tõendama alla 18-aastased isikud.

Jooksu koduleht: https://raplaselverijooks.ee/ 

Jooksu peakorraldaja: Donatas Narmont 5045203