fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Rattasport

Pühapäeval algab Wattbike’i siseratta võistlussari

1 minutit lugemist

wattbikeAinult täna reede, 29. novembri südaööni saab veel soodsalt registreeruda Wattbike võistlussarja 5. hooaja kõikidele etappidele. Hooaja avaetapp toimub juba sel pühapäeval, 1. detsembril spordiklubis Arigato.

Head tava jätkates saavad võistlustel osalejad külastada spordiklubi jõusaali nii enne kui ka pärast võistlust. Noorteklubidele pakume suurepärast võimalust lunastamaks endale ühe kuu pikkune Wattbike siseratta kasutusõigus. Rohkem infot võistlussarjast leiab veebilehelt www.aerobike.ee.

Tänase seisuga on juba üle poolesaja registreerunu, kelle hulgas on sellised nimed nagu Erki Pütsep ja Allar Raja. Kumb jääb peale, kas rattur või sõudja, on lahtine. Tulemusel võetakse arvesse ka kaalu, mis lööb kaarte segamini. Kohale on oodatud kõik spordihuvilised osalema ja/või kaasa elama!

Sarjas võisteldakse Wattbike treeningratastel, mis võimaldavad kogeda kõiki 21. sajandi spordi väljakutseid ja võimalusi. Sooritust ülitäpselt mõõtva siserattana püstitab Wattbike ülemaailmseid standardeid ja rajab vundamenti uuele rattaspordialale. Talvel 2013/2014 toimub võistlussari viiendat korda.

Vaadake võistlussarja ajakava ja etappide iseloomustust siit.