fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Pavel Loskutov osaleb Eesti meistrivõistlustel ekidenis

1 minutit lugemist

Eesti kesk- ja pikamaajooksu paremik asub homme, 8. oktoobril Tallinnas Lillepi pargis võistlema ekideni Eesti meistritiitlite nimel. Üle pika aja saab võistlemas näha mullu tippspordiga hüvasti jätnud vanameister Pavel Loskutovi. Tänavu on Loskutov osalenud vaid Pärnu kahe silla jooksul ja Paide-Türi rahvajooksul.
.
Eesti koondist tänavusel hooajal esindanud sportlastest on stardis Tiidrek Nurme, Nikolai Vedehin, Jekaterina Patjuk ja Liina Tšernov (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), Taivo Püi (Sportkeskus.ee), Roman Fosti ja Sergei Tšerepannikov (Stamina SK), Keio Kits (Eesti Maaülikooli SK) ja Kelly Nevolihhin (Rakvere KJK Vike).
.
Nii mees- kui ka naiskondade arvestuses võib favoriitideks pidada mulluseid Eesti meistreid ekidenis – Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi võistkondi, kuivõrd just selle klubi tiimides on enim rahvuskoondise tasemel jooksjaid. Vaatemängulist esitust tasub loota Tartu Ülikooli naiskonnalt, kelles on potentsiaali ületada oma klubi nimel olev Eesti rekord.
Stardinimekirjas olevad meeskonnad ja naiskonnad
,
JOOKSUPORTAAL
Fotol: Pavel Loskutov koos Jüri Jaansoniga Pärnu kahe silla jooksul. Autor Urmas Luik