Sisuturundus

Parimad sporditeemalised slotimängud

3 minutit lugemist

Mänguautomaadid on kolinud internetti. Erinevate teemadega slotimänge on rohkem kui kunagi varem. Näiteks võid leida telesaadete, kuulsate filmide, kirjandustegelaste ning muusikutega seotud slotikaid.

Kõige põnevamad on aga sporditeemalised mänguautomaadid. Kuna isegi selles valdkonnas on valik lai, toome välja kõige paremad sporditeemalised slotikad.

Jäähoki

Kui oled end alati jäähokiplatsil koduselt tundnud, hakkavad sulle suure tõenäosusega meeldima ka jäähoki slotikad. Ice Hockey (Playtech), Hockey Hero (Push Gaming) ja Hockey League (Pragmatic Play) on mõned parimatest.

Nimetatud mängud suudavad luua elutruu hokimängu atmosfääri. Mängides koged rahvasttäis staadiumi koos muusika ja heliefektidega.

Jalgpall

Jalgpall on ideaalne ajaviide igas vormis. Kui sulle juba niigi meeldib jalgpalli mängides aega veeta, siis miks mitte võita selle eest ka raha. Jalgpalli slotikatega just seda teha saadki.

Soccer Safari on vaid üks lemmikutest, mida järgmisel pärastlõunal proovida võid. Soccer Safari pole klassikaline jalgpalli slotikas, vaid see viib sind läbi ekraani otse Aafrika savanni, kus kohtad lõvisid, elevante, sebrasid ning muidugi ka teisi jalgpallureid.

Mäng on saadaval peaaegu kõigis veebikasiinodes. Mis kõige parem, Soccer Safaris on ka boonusmäng, mis annab sulle võimaluse võita suuri auhindu.

Korvpall

Ära heida meelt, kui sa pole füüsilises korvpallis hea. Korvpalliteemaline mänguautomaat annab sulle uue võimaluse oma õnn proovile panna. Evoplay Basketball on vaid üks mitmetest ägedatest korvpallislottidest.

Evoplay Basketball on realistliku atmosfääriga korvpalliteemaline slotimäng. Mänguautomaat sobib ideaalselt ka alles alustavatele mängusõpradele. Evoplay Basketball slotikal pole keerulisi sümboleid nagu mitmetel teistel sarnastel slotikatel. Samas pakub mäng võimalust võita suuri boonuseid ning tasuta keerutisi.

Tänu oma realistlikule atmosfäärile ning detailide rohkusele on Evoplay Basketball üks kõige populaarsemaid korvpalliteemalisi mänguautomaate. Teiste populaarsete korvpallislotikate hulka kuuluvad Real Timing Basketbull ning Microgaming Basketball Star.

Tennis

Oled Kaia Kanepi fänn? Äkki meeldib sulle hoopis Maria Sharapova või Rafael Nadal? Vahet pole, kas mängid ise tennist või sulle meeldib tenniseässadele teleka eest kaasa elada, oleme kindlad, et sulle hakkavad meeldima tennise mänguautomaadid, kui sa neid veel proovinud ei ole.

Toome välja tenniseslotikad, mis on vallutanud inimeste südameid kogu maailmas. Tennis Stars on Playtech slotimäng, mis pakub võimalust võita lõputult tasuta keerutusi. See on ka põhjus, miks mäng tennisefännide hulgas nii populaarne on.

Teine alahinnatud mäng on Microgaming Centre Court. Mäng pakub realistlikku kogemust koos ilusate detailide ning ikoonilise Wimbeldon tenniseväljakuga.

Populaarseimad spordislotid läbi aegade

Ei leidnud meie nimekirjast midagi huvipakkuvat?

Siin on nimekiri populaarseimatest spordislotikatest läbi aegade:

Mike Tyson Knockout Slot

Mike Tyson Knockout slotikas on üks populaarseimaid mänguautomaate. Mäng lahutab igapäevaselt tuhandete poksifännide meelt. Mänguautomaadi sümbolite seas on Mike Tysoni kuulsaimad vastased, vööd, poksikindad ja palju muud. Kvaliteetne meelelahutus on garanteeritud!

Hot Shots

Hot Shots on iSoftBeti iroonilise alatooniga mänguautomaat. Slotikas on FIFA World Cup maailmameistrivõistluste teemaline. MM-i jalgpallurid on asendatud aga loomadega (näiteks karu, rebane, pull ja kana). Tavalise jalgpalliplatsi asemel on metsalagendik. Mängu RTP on keskmisest kõrgem, hoolimata naljakatest karakteritest. See on koguni 97,1%!

Scudamore Super Stakes

Scudamore Super Stakes mäng on üks hobuste võidusõidu fännide lemmikutest. Algselt pidi slotimäng tulema välja aastal 2019. See lükkus aga aastasse 2022 ning kogus pärast seda kiiresti populaarsust.

Mäng põhineb Peter Scudamore’i, legendaarse briti ratsamehe elul. Panustada saad juba 10 sendiga ning maksimaalne panus on 100 eurot. Mängu RTP on 96,11 kuni 96,99 protsenti.

Miks spordislotid nii populaarsed on?

Spordislotid on ühed populaarseimatest mänguautomaatidest. Miks need aga inimestele nii väga meeldivad? Põhjuseid on palju.

Esiteks, ning see põhjus on üsna ilmselge – spordislotid on lihtsalt väga lõbusad. Isegi kui sa füüsiliselt sporti ei tee, on sportlastele kaasa elamine puhas meelelahutus. Mänguautomaatidega saad lisaks spordi vaatamisele ka raha teenida. Ning kellele ei meeldiks teenida lisaraha, mängides samal ajal oma lemmikmänge?

Teine põhjus, miks sporditeemalised mänguautomaadid nii populaarsed on, seisneb slotikate boonusfunktsioonides. Spordislotid pakuvad tihti tasuta keerutusi, sooduspakkumisi ning teisi boonuseid. Esmakordsed kasutajad saavad tihti võimaluse kasutada mängides sadu tasuta eurosid.

Tahad suurelt võita?

Spordislotikad on toredad, kuid neid ei saa võrrelda jackpoti mänguautomaatidega – aga mis on jackpot slotid?

Jackpot slotid on suurte võitudega mänguautomaadid, mis on saadaval pea igas veebokasiinos. Jackpot mänguautomaatidega saad võita eriti suuri summasid.

Populaarseimad slotikad on:

Mega Moolah

Mega Moolah on üks populaarseimatest jackpot slottidest. Tegemist on Microgaming mänguga, mille RTP on 88,12 protsenti. Kõigi aegade suurim võidetud 19,4 miljonit eurot. Mäng anti välja aastal 2006.

Just selles mängus võideti ka aastal 2021 juuni alguses Eesti suurim kasiinovõit suurusega 6,5 miljonit eurot.

Mega Fortune

Mega Fortune on NetEnt jackpot slotimäng. Kõigi aegade suurim võidetud jackpot Mega Fortunis on 17,8 miljonit eurot. Mängu RTP on koguni 96,6 protsenti. Mega Fortune anti välja aastal 2008.

Hall of Gods

Hall of Gods on samuti NetEnt slotikas. Mängu RTP ulatub 95,3 protsendist 95,7 protsendini. Suurim võidetud jackpot on Hall of Gods mängus 7,8 miljonit eurot.