fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

esilehtSisuturundus

OlyBetis saab ennustada korvpalli Euroliiga veerandfinaali

1 minutit lugemist
Foto: Scanpix

Teisipäeval, 4. mail selguvad korvpalli Euroliigas kõik Final Fouri jõudvad meeskonnad. Seis on põnev, sest koguni kolmes paaris on tulemus viigiline 2:2 ja viimane mäng seega otsustab. Keskendume paarile FC Barcelona – Peterburi Zenit, mis algul pidanuks olema ju väga selge, sest kohtusid põhiturniiril 1. ja 8. koha saanud meeskonnad. Tegelikult on aga mõlemad juba jõudnud juhtida seeriat ja kumbki ka võõrsil ühe võidu kätte saanud.

OlyBet pakub Barcelonat selgeks soosikuks, tema peale panustades saab raha tagasi 1,35-kordselt. Zeniti võidukoefitsient on 3,75 ja normaalaja viigi korral 15,0. Korvpallis on viik muidugi haruldane, aga antud seeria teises mängus nii läks, et Barcelona võitis alles lisaajal 81:78.

Zenit on mänginud paremini ja võinuks ehk praegu olla juba seeria võitnud, aga teise mängu normaalaja viimane rünnak ebaõnnestus ja lisaajal suutis Barcelona sisse saada paar hullu viset. Kui võtta kokku nelja mängu skoor normaalajal, on Zenitil +7. Nemad on ühe mängu võitnud kindlalt, aga Barcelona mõlemad napilt. Zeniti puhul on võidu võtmed lauavõitlus ja mängujuhi Kevin Pangose resultatiivsus. Ainsa mängu, kus Pangos viskas vähem punkte (10), Zenit kaotas kaheksa punktiga. Samamoodi on Barcelona poolel säranud Brandon Davies, kelle aga Zenit võttis täielikult kinni neljandas mängus, kui tsenter sai kirja ainult 1 punkti. Lauas peremehetses Zenit neljandas mängus 40:26, sama tulemuse korral peaks olema võit garanteeritud.

Nii Pangos kui ka Davies olid omal ajal treener Šarunas Jasikeviciuse õpilased Kaunase Žalgirises. Nüüd on Jasikevicius ise Barcelona peatreener ja Davies mängib taas tema eest, aga Pangos tema vastu. Loomulikult on Barcelona staaride valik suurem ja koduväljaku eelis ka, ehkki Hispaanias ei lubata erinevalt Venemaast pealtvaatajaid tribüünidele. Samas näib koefitsient 1,35 liiga madal, sest kaotamise risk on suhteliselt suur. Hindaksin Barcelona võidušansse umbes 60% piires, mis eeldaks koefitsienti 1,6-1,7.

Sellepärast võiks soovitada hoopis panustada punktide summale alla 149,5, mille eest saab raha tagasi 1,91-kordselt. Seni on ühes mängus visatud 150 punkti, aga ülejäänud kolmes alla 149 – viimati 135 ja lisaajaga mängus ainult 132. Kuna viiendas otsustavas mängus pannakse kaitsele veel suuremat rõhku, ei tohiks me resultatiivset mängu oodata. See võib juhtuda vaid siis, kui üks meeskondadest laguneb, aga selle tõenäosus on väike.