fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Olev Vahemaa vajab New Yorgi maratoni jaoks toetust

1 minutit lugemist
Olev Vahemaa pärast tänavu joostud Stockholmi maratoni. Foto: erakogu
Olev Vahemaa pärast tänavu joostud Stockholmi maratoni. Foto: erakogu

Olev Vahemaa pärast tänavu joostud Stockholmi maratoni. Foto: erakogu

Ajakirja Jooksja koostöös New Balance´iga välja loositud pääsu 5. novembriks toimuvale New Yorgi maratonile saanud Olev Vahemaa vajab rahalist toetust, et oleks võimalik katta kõik reisiga seotud kulutused.

„Lähen starti mõtetega, et ajakirja Jooksja poolt antud võimalus ära kasutada ja seda nautida,“ sõnas Vahemaa. Praeguse seisuga on tal koos minimaalne summa ehk lennupiletid, hotell jne, ent koos kõigi kuludega kujuneb reisi hinnaks 2000 eurot, millest on tänahommikuse seisuga koos 1185 eurot.

„Kui maraton ja reis on tehtud, mainin ära kõik heategijad ja selgitan, kui palju raha antud unistuse täitumuseks kokku sain ja palju kuhugi raha kulus ja milliseks kujunes reisi lõplik maksumus. Oleks uskumatult suur patt jätta mulle antud võimalus kasutamata,“ ütles Vahemaa.

Ta usub, et iga maratoonar on unistanud jooksmisest New Yorgi maratonil. Paljud kindlasti teavad, et sinna lihtsalt registreerida on võimatu. „Kuna pere eelarve on selleks aastaks juba kontrolli all, siis oleks minu poolt lugupidamatu kui pere eelarvest selline suur summa oma hobi tarvis kulutada ning paraku on ka abikaasal Kristil puhkused välja võetud, planeeritud, seetõttu võtan ma reisi ette üksi,“ selgitas Vahemaa.

Ta ei saa lubada aitajatele midagi muud, kui seda: „Toetajate nimed saavad kirjutatud kuldsete tähtedega minu südamesse ja ma naudin igat kilomeetrit sellest uskumatust võimalusest.“

Olev Vahemaale saab teha annetusi endale sobivas summas.

Saaja: Olev Vahemaa
Konto: EE782200001101390430
Selgitus: Võimalus New-Yorki maratonile.