TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Novembri Euroopa parimad on Ana Dulce Felix ja Viktor Röthlin

1 Minutit lugemist
Euroopa Kergejõustikuliit valis novembri parimateks kergejõustiklasteks Portugali krossijooksu spetsialisti Ana Dulce Felixi (pildil) ja šveistlasest maratoonari Viktor Röthlini. Felix sai 6. novembril New Yorgi maratonil isikliku rekordiga 2:25.40 neljanda koha ja võitis kaks nädalat hiljem da Amora murdmaajooksu võistluse. Talle järgnesid paremuselt iirlanna Fionnula Britton, kes jooksis end kolmandaks 27. novembril Prantsusmaal Leffrinckouckes toimunud kõrgetasemelisel krossijooksul.
,
2010. aasta maratoni Euroopa meister Röthlin saavutas New Torgi maratonil parima eurooplasena 11 . koha ajaga 2:12.26. Šveistlase järel tuli teiseks Belgia jooksja Atelaw Bekele. Ta võitis 27. novembril Belgias Roselaris krossijooksu.