fbpx
Seiklus ja matkasport

Nõmmel läheb pühapäeval seiklemiseks

1 minutit lugemist

Pühapäeval 22. veebruaril toimub Nõmmel talvine seiklusvõistlus Nike Winter Xdream, mille käigus lähevad rajale seiklema ligi 150 kolmeliikmelist võistkonda, kelle ülesandeks on otsida maastikult kontrollpunkte. Liikumisviisi valib iga võistkond, rada on lubatud läbida: jalgrattal, suuskadel, joostes, jalutades.

Foto: SK Xdream

Foto: SK Xdream

“Linnas seikluse korraldamine on huvitav väljakutse nii osalejale, kui ka korraldajale,” lausub peakorraldaja Sten-Eric Uibo Seiklusklubist Xdream, “lisaks aitab kodumetsas toimuv võistlus meelitada ala juurde ka uusi tegijaid.” “Rada tuleb kindlasti väga huvitav ja suudame üllatada ka Nõmme-Harku metsas igapäevaselt treenivaid osalejaid,” lisab Uibo.

Võistluse start antakse Nõmme Spordikeskuses pühapäeval kell 11:00.

Nike Winter Xdream on seiklusvõistlus, kus 3-liikmelised võistkonnad võivad ise valida, kas läbivad raja joostes, suusatades või ratastel. Võistkondade eesmärgiks on läbida kontrollaja võimalikult palju maastikule paigutatud kontrollpunkte. Võistlus on ainulaadne võimalus jooksjatele, suusatajatele ja ratturitele teineteisest mõõtu võtta.

Lisainfo: www.xdream.ee