fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Jooksmine

“Neptunas Eesti Ööjooks – Rakvere” sündmusele lisatakse 5 km distants

1 minutit lugemist
Eesti Ööjooksu start Rakveres (autor: Kaido Kabral)

2011. aastal esmakordselt Rakveres korraldatud Eesti Ööjooks on Baltikumi üks populaarsemaid liikumisharrastuse sündmuseid, mis pakub osalejatele väljakutseid erinevatel distantsidel. Käesoleva aasta 28. augusti õhtuhämarus, tulede sära ja kümned artistid radade ääres pakuvad sel aastal osalemisrõõmu ka 5 km distantsil. Värske otsuse langetas Tallinnas, Rakvere ja Narvas Neptunas Eesti Ööjookse korraldava Rakvere Maratoni meeskond, tulles vastu Ööjooksu Facebooki lehel fännide läbiviidud küsitluse tulemusi hinnates. Pakutud uuendustest valisid Ööjooksu fännid kõige oodatumaks just 5 km raja naasmise sündmuste kavasse.

Perioodil 9-13. juuni on kõigil osalejatel võimalik kasutada 5 km distantsil osalemiseks soodusregistreerimist. Korraldajad pakuvad Rakveres toimuva Ööjooksu 5 km rajale registreerimist 5 euroga, millele lisaks tasub osaleja Ööjooksul osalemise eelduseks oleva võistlussärgi eest. Pakkumine on Rakvere linna sünnipäeva tähistamiseks ja kõikidele huvilistele osalemisrõõmu pakkumiseks.

Neptunas Eesti Ööjooksud toimuvad sel aastal kolmes linnas: 14.08.21 Tallinnas Ülemiste Citys, 28.08.21 Rakveres ja 17-18.12.21 Narvas. Rakveres korraldatav sündmus on seni toonud reeglipäraselt üle 8000 osaleja enam kui 20 välisriigist. Registreerimine ja lisainfo on kättesaadav korraldaja veebilehel: ööjooks.ee