fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Jooksmine

Neljapäeval lõpeb eelregistreerimine Kõva Mehe Jooksule

1 minutit lugemist

Laupäeval, 2.juulil kell 13 antakse start IV Kõva Mehe Jooksule. Eelmistel aastatel osalejate poolt väga positiivse tagasiside saanud värvikas ja Eestis ainulaadne spordisündmus kulgeb ligi 10 km rajal. Eelregistreerimine võistlusele lõpeb neljapäeval, 30. juunil.

Krossijooksuks sobival rajal tuleb võistlejatel läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, muda takistuses ja torudes roomamine, tiheda metsatuka läbimine ja üle poorde turnimine ning palju muud.

Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglitepärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Tiimi arvestuses liidetakse kolme osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim on võitja.

Korraldajate ja Salomoni poolt on 270le esimesele lõpetajale Kõva Mehe särk. Kõik lõpetajad saavad peale jooksu minna väsinud lihaseid kosutama Saunapunkti soome ja vene sauna. Kõik osalejad on oodatud koos lastega, sest enne jooksu ja jooksu ajal on lastele tasuta avatud Skyparki seiklusrada-batuut.

Info, registreerimine ja eelmiste Kõva Mehe Jooksude meenutused www.stamina.ee/kovamees või telefonil 6718548. Kõva Mehe Jooksu võistluskeskus ja start on Tallinna kõrval paiknevast Laagri asulast 2km kaugusel olevas Saunapunktis.