fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

JooksmineUudised

#minaaitan – võida personaalne stardipakett Tiidrek Nurmega

1 minutit lugemist

Tiidrek Nurme on Eesti üks edukaimaid kesk- ja pikamaa jooksjaid, kelle nimi spordisõbrale eraldi tutvustust ei vaja. Sihikindlus ja tugev tööeetika on viinud teda lugematute jooksuvõistluste võitudeni ning asetanud tema nime mitmete erinevate rahvusrekordite esikohale.

Osale mängus ja saa endale ainulaadne võimalus viia ka oma jooksuvõimed uuele tasemele. Õnnelikku võitjat ootavad vabalt valitud Nike jooksujalatsid, personaalse 90-päevane treeningkava ning 5 individuaalset nõustamiskorda Tiidrekult endalt.

Tiidrek Nurme on öelnud “Mina Aitan!“. Aita Sina ka ja hea õnne korral tuhised peagi jooksuradadel uute Nike jooksujalatsite ning Tiidreku poolt antud professionaalsete juhiste järgi. Maratonirekordid, värisege!

100% osalusannetustest läheb SA Sõbra Käsi-le

MÄNGUS OSALEMISEKS TEE ANNETUS:

Saaja nimi: Sihtasutus Sotsiaaltöö Keskus Sõbra Käsi
Saaja konto: EE742200221024680175 (Swedbank)
Makse selgitus: Mina Aitan Tiidrek Nurme

NB! Auhinnamängu loosis osalemiseks on minimaalne annetus 5 EUR! Palun veendu ka, et makse selgitus saaks juhiste järgi, sest selle järgi teame, et annetus on tehtud käesoleva mängu raames ja osalete auhinna loosis.

KUIDAS SINU ANNETUS AITAB?

Sõbralt Sõbrale on sotsiaalne ettevõte, millele kuulub 19 uuskasutuskauplust– 18 neist Eestis ja 1 Leedus ning kes kutsub kaasa looma võimalusi headeks muutusteks. Kogu 20 tegutsemisaasta jooksul on panustatud läbi “Hoolime koos” projektide heategevusse, eelkõige lastesse ja noortesse Eestis.

Sinu annetus läheb heategevusprojektile “Uks unistuste suunas” elluviimiseks, mille eesmärk on toetada laste unistusi ja aidata neil täituda, olgu selleks siis trennid, tervis, muusika, jalgratas või õpingud.

Auhinnamängu detailidest loe lähemalt siit.