JooksmineSisuturundus

Maru Järvejooksud 2022

2 minutit lugemist

Maru Järvejooksud toimuvad ka sel aastal.

Meil Maru Betoonitöödes on hea meel, et ka aastal 2022 oleme koos Maru AS-i, Maru Ehituse ja Maru Metalliga jätkamas koostööd Stamina spordiklubiga Maru Järvejooksude sarja läbi viimisel. Meie koostöö sai alguse juba 2020 aasta Ülemiste järve jooksul ning teist aastat kannab 2021 aastal 20-nda juubelinini jõudnud jooksusari Maru Järvejooksude nime. 

Järvejooksude sari sarnaneb Maru kontserniga, meid mõlemaid ühendab ühest küljest pikaaegsed traditsioonid ja teisest küljest mitmekesisus. Möödunud aasta oli meile mõlemale juubelihõnguline, kui jooksusari ise tähistas 20-ndat juubelit, siis Harku järve jooks jõudis 50-nda ja Pühajärve jooks tähistas 40-ndat toimumiskorda. Maru kontsern tähistas koos paljude teiste taasiseisvumise järel tegevust alustanud ettevõtetega 30-ndat juubelit, Maru Ehitus jõudis 20-nda ning Maru Betoonitööd 10-nda sünnipäevani. Maru Järvejooksude sarja kuuluv jooks ümber Harku järve on maikuus oma ca 6,5 kilomeetrise distantsiga jõukohane avaüritus suurele hulgale liikumisharrastajatele ning hea kiiruse ja vormi proov tõsisematele jooksusõpradele. Peale Harku järve jooksu saadav positiivne impulss kannustab jooksusõpru korrapärasemnteks treeninguteks ja juuli kuus toimuv ca 10,6 kilomeetrine Pühajärve jooks oma natuke pikema distantsiga hea vormitõestus jooksusõpradele. Augusti lõpus ning tuleval aastal juba 50.-nda juubelit tähistav unikaalne Ülemiste järve jooks on hea suve lõpetus või paras ettevalmistus sügisesteks pikemateks jooksuvõistlusteks. Sama mitmekesine on ka Maru kontsern, ühendades kinnisvara arenduse ja suuresildelisi PVC halle rajavat Maru AS-i, üle maailma oma toodangut eksportivat metalkonstruktsioone valmistavat Maru Metalli, mobiilseid konteinerlahendusi tootvat Marud MDSC-d, Eestis ja Soomes igapäevaselt egutsevaid ehituse peatöövõtu ja projekteerimisega tegelevat Maru Ehitust, teraskonstruktsioone paigaldavat Maru THM-i, ja betoonkonstruktsioone ja betoon põrandaid rajavat Maru Betoonitööd.

Maru Järvejooksude unikaalsed jooksurajad kulgevad vaheldusrikastel järve kallastel, see on hea võimalus veeta meeleolukas suvine päev koos sõprade, töökaaslaste ja koostööpartneritega. Meil on hea meel tõdeda, et meie üleskutsega tuli 2021 aastal kaasa üle 50 koostöpartneri üle  10-st eri ettevõttest. Ülemiste jooksul andsime ka kõige aktiivsemalt üleskutsega kaasa tulnud ettevõttele Nordecon Betoon tänutäheks auhinnameened: joogipudelid, ajakirja Jooksja värske numbri ning Sparta spordiklubi kinkekaardid. Maru Järvejooksud oli hea võimalus meil endil kohtuda oma kolleegidega, keda argises töötempos kas ei näe üldse või kohtud vaid põgusatel töökooselekutel.

Kuna igal sarja etapil toimub ka lastejooks, on Maru Järvejooksud lustlik ettevõtmine ka perega aja veetmiseks, tänavu oli ka Maru Ehituse poolt toetav Eesti Suusaliit etappidel esindatud Maru Mäega, kus loodetavasti said tuule tiibadesse tulevased suusahüppe ja kahevõistluse kangelased.

Hea meelega oleme ka 2022 aastal kaasa aitamas Maru Järvejooksude sarja toimumisele, et pakkuda suvist kaasalöömise rõõmu perede, sõprade, töökaaslaste ja koostööpartnerite ringis. Lisaks harrastus ja tervisejooksu sõpradega koos veedetavale ajale on enda pingutuse kõrval võimalik kaasa elada  ka tõsisemate harrastus- ja tippjooksjate sportilikule mõõduvõtule. Jooksusarjal on sarnaselt lõppenud hooajale rahalised auhinnad iga jooksu ning kogu sarja edukamatele lõpetajatele.

Nii Järvejooksude sari koos oma etappide kui Maru kontserni ettevõtted on pikkade aastate jooksul üle elanud erinevaid väljakutseid, möödunud 2021 aasta oli kindlasti erandlik ja enneolematu, aga samas võime tõdeda, et ühiste pingutustega on kõik võimalik, ligi 500 igal etapil osalenut ning ligi 200 kogu sarja läbinud jooksusõpra koos igal etapil osalenud sajakonna lastejooksudest osavõtjaga on selle selge kinnitus. Oleme Maru poolt kõik maru tänulikud kõidele jooksusõpradele, kes osalesid Maru Järvejooksude sarja erinevatel jooksudel 2021 aastal ning loodame teie kõigiga kohtuda ka uuel hooajal Maru Järvejooksude sarja erinevatel etappidel 2022 aastal!