fbpx
Uisutamine

Maagiline piir ületatud: Tartu Rulluisumaratonil üle 1000 osaleja

1 minutit lugemist

7. SEB Tartu Rulluisumaratonile registreerunute arv ületas täna hommikul maagilise piiri, kui nii 48km kui 19km distantsile on kokku registreerunud juba üle 1000 rulluisutaja.

Pikemale distantsile, mis kulgeb Jõgevalt mööda Piibe maanteed Tartusse, on täna hommikuse seisuga koos 696 osalejat. Lühemale, Tabiverest algavale ja samuti Tartus finišeerivale distantsile on koos 304 rulluisusõpra. Veel ootab ületamist eelmisel aastal registreerunute arv, mis oli kahe distantsi peale kokku 1281. Finišisse jõudis tookord 1075 rulluisutajat.

Maratonile saab veel nädal aega registreeruda soodsamate hindadega. Kuni 16. augustini on 48-kilomeetrise distantsi osalemistasu 25 eurot, 19-kilomeetrisele sõidule saab 20 euroga. Alates 17. augustist on osalustasud juba vastavalt 40 ja 30 eurot. Maraton toimub 25. augustil ja võistluspäeval on registreerimine suletud.

Selle aasta maratonile on aga võimalik saada isegi tasuta. Kõik, kes on osalenud vähemalt ühel Tartu Rulluisumaratonil ning plaanivad tulla ka sellel aastal, on võimalus maratonile kaasa võtta sõber, kes rulluisumaratonil varasemalt osalenud ei ole. Kui koos registreerida, saab sõber maratonielamusi kogeda täiesti ilma rahata.

Kõik, kes on osalenud vähemalt ühel SEB Tartu Rulluisumaratonil ning plaanivad tulla ka sellel aastal, on võimalus maratonile kaasa võtta sõber, kes rulluisumaratonil varasemalt osalenud ei ole.

Täpsem info maratoni kodulehel: http://www.tartumaraton.ee/20-03-2013-seb-7-tartu-rulluisumaraton.

Foto: Kaimo Puniste