fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Lily Luik valiti Valencia maratoni täheks

1 minutit lugemist
Lily Luik Hispaania telekanalile Tartu ülikooli spordihoones intervjuud andmas.
FOTO: HARRY LEMBERG
Hispaania telekanali Movistar võttegrupp tuli spetsiaalselt Tartusse kohale, et filmida Lily Luige ettevalmistust Valencia maratoniks. “Valencia maraton valis Lily Luge üheks võistluse täheks ja seetõttu on hispaanlased kolm päeva Tartus ja võtavad üles Lily tegemisi,” ütles Jooksuportaalile treener Harry Lemberg.

“Valencia maraton oli nad saatnud, et teha video minu päevast, valmistumaks maratoniks. Räägiti kõigest, tegemistest ja elust. Nende poolt valiti välja erinevad inimesed, et kajastada nende tegemisi ning elu valmistumaks maratoniks,” täiendas Lily Luik.

Lisaks Lily Luigele 15. novembril Valencias maratoni jooksva Tiidrek Nurme sõnul soovib telekanali produtsent teda homme näha. “Küllap mainivad ka ära, kuna tahan seal olümpianormi täita. Oleme Lilyga niiöelda “ühest perest”. Lilyl on juba maratoonari taust ja ülihuvitav kolmikõdede lugu,” mainis Nurme Jooksuportaalile. 
Nurme valmistub oma esimeseks maratoniks koos Lily Luigega. “Koos treenimise võlu on see, et treener saab mõlemal korraga silma peal hoida ning administratiivselt kaasa aidata,” kiitis Nurme. Ühesuguses tempos eestlased muidugi koos ei harjuta, küll aga samal ajal. Näiteks homme on neil kavas 35 kilomeetri pikkune jooksuots. Treener Harry Lemberg sõidab neile autoga järgi, annab jooksjatele geele ja spordijooki.
JOOKSUPORTAAL