fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Määratlemata

Laura Suur aitas San Francisco ülikoolil võita neljanda meistritiitli

1 minutit lugemist

Pärast vigastusest paranemist võistlusrajale naasnud San Francisco ülikooli naiskonnas harjutav Laura Suur tegi hooaja avastardi USA lääneranniku ülikoolide krossijooksu meistrivõistlustel Portlandis, aidates naiskonna neljandale meistritiitlile.

Individuaalselt saavutas Laura Suur 6 kilomeetri distantsil 7. koha ajaga 20.43, võitis Eva Krchova 20.35-ga. Suure jaoks oli tegemist selle hooaja avavõistlusega, kuna on pikalt tegelenud vigastuse ravimisega. “Joosta olen saanud umbes kuu aega, kuid tõsisemaid treeninguid on hetkel selja taga vaid kolm. Olen suutnud oma üldfüüsilise vormi üsna hästi säilitada, mis selgitab ka üsna korraliku tulemust, kuid spetsiifilist ettevalmistust on hetkel veel vähe olnud,” rääkis Suur Jooksuportaalile. 

Võistlus toimus üsna ebasoosivates tingimustes: vihm, külm, pori, libe. Kuid see oli hea ettevalmistus kahe nädala pärast toimuvateks regionaalseteks meistrivõistlusteks Seattles, kus on üsna suure tõenäosusega võrreldavad tingimused,” lausus Suur. Tema sõnul ei ole San Francisco ülikooli naiskond  mitte kunagi olnud nii tugevas koosseisus, mis annab  head väljavaated USA üliõpilaste meistrivõistlustel osalemiseks ja eelmise aasta tulemuse (25. koht) ületamiseks.

JOOKSUPORTAAL
Foto: EJSportsPix.com