fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Jooksmine

Lastefond kutsub jooksuga head tegema

1 minutit lugemist

Laupäeval, 9. mail leiab juba kolmandat korda Tartu jooksumaratoni raames aset Heateo jooks, millega tänavu kogutakse annetusi ülekaaluliste laste terviseprogrammi rahastamiseks.

Heateo jooks toimub 9.mail kell 12.00 Tartus Tähtvere spordipargis. Raja pikkuseks on 4,3 km, mida saab läbida nii joostes kui ka kõndides.

Heateo jooks toimub 9. mail kell 12.00 33. Tartu Jooksumaratoni lastejooksude programmi raames Tartus Tähtvere Spordipargis. Raja pikkuseks on 4,3 km, mida saab läbida nii joostes kui ka kõndides. Jooksule saab registreerida nii Klubi Tartu Maraton kodulehel kui stardipaigas kohapeal. Registreerimine on tasuta, kuid stardinumbri kättesaamisel palutakse osalejatel teha vähemalt 1€ suurune annetus, millele ravimifirma Teva lisab 5€ iga osaleja kohta.

Heateo jooksu korraldab MTÜ Klubi Tartu Maraton Jooksumaratoni korralduskomitee koostöös SA TÜ Kliinikumi Lastefondi, ravimifirmaga TEVA ning paljude teiste partneritega. Lisainfo ja registreerimine: https://www.tartumaraton.ee/et/yritused/jooksumaraton/33/heateojooks/.

Möödunud aastal võttis üritusest osa 1073 jooksusõpra ning liigesehaigete laste ravivesivõimlemise toetuseks koguti ravimifirma Teva ja annetajate kaasabil  7820 eurot. Tule ja aita Sinagi tänavu head teha!

Ülekaaluliste laste terviseprogramm, mida hakkab kogunenud annetuste toel läbi viima Vireo Laste Tervisekool, sisaldab nii iganädalasi grupitreeninguid ja terviseteemalisi töötubasid kui kolm korda aastas aset leidvaid pereüritusi, mille abil püütakse mõjutada kogu pere tervisekäitumist. Lisaks pakutakse individuaalset konsultatsiooni. Projekti eesmärgiks on kaasa aidata laste ülekaalulisuses probleemi suuremale teadvustamisele ning laste abistamine tervislike eluviiside omandamisel.