SisuturundusUudised

Kuus online kasiino saladust, mida sa peaksid teadma

2 minutit lugemist

Online kasiinodel on kasutusel mõned kavalad strateegiad, mille eesmärk on oma kasumi suurendamine. Enamikku neist strateegiatest kasutatakse pakutavate mängude, mänguviiside, boonuste ja isegi pakutavate panustamise võimaluste puhul.

Ka iga Eesti kasiino puhul võib olla kindel, et teatud strateegiad jäävad mängijate jaoks saladuseks või vähemalt neist täpsemalt ei räägita. Aga miks mitte neid siinkohal avaldada, et mängijate teadlikkust tõsta ja ehk sellega ka mängimisest saadavat tulemust parandada.

Mõnel online kasiino mängul on paremad võidukoefitsiendid

Tähelepanu väärib kindlasti tõsiasi, et kõik kasiinomängud on loodud kasiinot eelistama. Sellegipoolest pakuvad mõned mängud teistega võrreldes paremaid võiduvõimalusi. Nende mängude hulka kuuluvad blackjack, baccarat ja craps. Neil on madal maja eelis vahemikus umbes 0,5% kuni 2,5%, mis tähendab, et mängijatel on nende mängude mängimisel statistiliselt parem võiduvõimalus. Loomulikult tuleks kõige selle juures rakendada lisaks veel ka õiget strateegiat.

Mõned slotikad pakuvad rohkem võitvaid keerutusi

Slotimängud põhinevad täielikult õnnel. Kasutajad peavad keerutama online kasiino slotimängu rullikuid ja lootma, et nad saavad rullikutele sümbolite kombinatsiooni, mis annab võidu. Tõenäoliselt mängid sa kõrge RTP-ga slotimängu, kui näed, et teenid konkreetses mängus rohkem võitvaid keerutusi.

RTP (Return to Player) tähendab tagasimakset mängijale ja see on statistiline mõõdik selle kohta, kui palju raha konkreetne slotimäng mängijatele võitudena tagastab. Progressiivse jackpotiga slotikate puhul jälgi ka kui palju raha iga panuse pealt peavõidu jaoks kogutakse, sest see vähendab üldist slotika tavaliste võitude RTP-d.

Kasiinod ei kaota progressiivsete jackpotide pealt raha

Kui oled kunagi mõelnud, kuidas online kasiinod suudavad meeletute jackpottide eest nii suuri summasid välja maksta, siis ära enam mõtle. Suuremad progressiivse jackpotiga slotikad, kus jackpoti summa võib potentsiaalselt ületada mitme miljoni euro piiri, on need, mis on seotud mitme online kasiinoga üle kogu maailma.

Progressiivseid jackpotte rahastatakse väikese protsendiga mängijate panusest. Mida suurem arv inimesi seda konkreetset mängu mängib, seda suurem on aja jooksul kogutud peavõit. Seega populaarsed progressiivsed slotikad kasutavad väikest protsenti mängijate panustest, et koguda oma suuri jackpoti summasid. Seetõttu pole kasiinodel vaja enda raha jackpoti välja maksmiseks kasutada, sest see summa on juba varem kõigi mängijate poolt minevikus tehtud panuste pealt kokku kogutud.

Kasiinod teenivad slotikatega rohkem kasumit

Online kasiinod kipuvad slotimängudega rohkem teenima. Pikemas perspektiivis ja paljude mängijate peale kokku arvestatuna ei saa slotimänge keegi alistada. Erinevatel slotimängudel on kasiino jaoks küll veidi erinevad kasumimäärad, kuid need kõik on loodud pideva kasumi teenimiseks.

Panustamise nõuete kavalus

Online kasiinod kasutavad boonuste jagamisel nende kasutamisega praktiliselt alati seotuna läbimängimise nõudeid, et piirata sellega mängijate jaoks boonuste kiiret väljamakset ja sundida neid boonuse vabastamiseks mänge mängima.

Jah, boonus on vaatamata kõigele hea võimalus online kasiino teenusega tutvumiseks, kuid kui näiteks 100 euro suurusele boonusele kehtib 35x panustamise nõue tähendab see slotimängudes 3500 euro ulatuses panuseid.

Kui slotimängu RTP on näiteks 97% tähendab see seda, et iga panustatud 100 euro pealt kaotab mängija keskmiselt 3 eurot. 3500 euro puhul tähendaks see statistilist kaotust kokku 105 eurot. Seega kui lähtuda puhtalt statistikast jääks mängija boonuse pärisrahaks muutmisel ja panustamise nõuete täitmisel 5 euroga miinusesse. Seetõttu on väga oluline valida kasutamiseks boonuseid, kus panustamisnõue on võimalikult madal.