Sisuturundus

Kuidas valida parim online kasiino

2 minutit lugemist

Online-hasartmängude sektoris liigub igakuiselt miljoneid eurosid. Pole ime, et uusi veebikasiinosid ilmub pidevalt, nii et alati ei tea, kuidas valida parim.

Praegu on Eesti netikasiinodes kõige populaarsemad tegevused seotud spordiennustustega, seda eriti siis kui toimumas on suuremad tenniseturniirid. Populaarsuselt teiseks võib välja tuua pokkeri, millele järgnevad mängud, nagu rulett, blackjack, mänguautomaadid jne.

Kuidas valida parim online kasiino?

Enne mis tahes veebipõhise kihlveokontori valimist peaksid kontrollima, kas see on ametlik leht ning kui tegemist pole Eesti kasiinoga, siis kas nad aktsepteerivad mängijaid eri riikidest.

Online kihlveokontorid peavad üldiselt tegutsema mõne reguleeriva asutuse kaudu, et neil oleksid hasartmängulitsentsid, mis võimaldavad neil riikides tegutseda. Sellised riigid nagu Saksamaa, Hispaania, Itaalia või Inglismaa ning muidugi ka Eesti väljastavad litsentse riigis hasartmängude reguleerimiseks ja järelevalveks. Mõned riigid lubavad neil isegi tegutseda rahvusvahelisel tasandil.

Lisaks tegutsevad sõltumatud üksused, kes teevad omavahel koostööd seoses virtuaalsete hasartmängude turvalisusega. Parimaid veebipõhiseid kihlveokontoreid auditeerivad välised asutused, kes kontrollivad mängude läbipaistvust ja tõhusust.

Lisaks on veebikasiinode hea tava teavitada kasutajaid turvameetmetest, andes neile samal ajal selgitusi hasartmängusüsteemide kohta.

Maksevõimalused

Online kasiino valimisel on vaja teada, millised sisse- ja väljamaksevõimalused neil on. Näiteks tasuks välja selgitada, kas konkreetsed kasiinod võtavad krediitkaardi kasutamise eest tasu. Mis veelgi tähtsam, tasub teada nende poolt seatud tingimusi kasutajate võitude väljavõtmiseks.

Kuigi on tõsi, et mõned kasiinod pakuvad tasuta boonuseid, nõuavad parimad kihlveokontorid mingisugust sissemakset nende kasutamiseks. Üks viimaseid trende selles vallas on krüptovaluuta võimaldamine makseviisina.

Mängude mitmekesisus

On tõsi, et igal kasutajal on kihlveokontorites mängides oma eelistused ja maitsed, seega on kõige parem, kui kasiinodes on palju erinevaid mänge. Näiteks kui sulle meeldib pokker, tasub valida selline leht, millel on lai valik pokkerimänge. Sama võib öelda ruleti ja mänguautomaatide kohta jne.

Enne pärisrahaga panustamist proovi mängude tasuta versioone. Sel moel saad mänge katsetada, mis võimaldab koostada parema strateegia ja teada, kas soovid lõppude lõpuks oma aega ja raha sellesse konkreetsesse mängu investeerida.

Kuigi paljudes riikides pole veebikasiinodel erinevalt traditsioonilistest mängude arvule piiranguid, kui neil on erinev tarkvara, pakuvad nad erinevaid võimalusi. Nende näpunäidete abil pääsed juurde parimatele veebikasiinodele. Ei tea kust alustada? Viska pilk peale kasiinode võrdlemise lehtedele nagu näiteks CasinoCupid – sealt leiad kogu informatsiooni, mis puudutab online kasiinosid ning seda eesti keeles.