fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Suusatamine

Kristjan Ilves taandus MMil murdmaasõiduga 43. kohale

1 minutit lugemist
Kristjan Ilves. Foto: Tairo Lutter/POSTIMEES/Scanpix
Kristjan Ilves. Foto: Tairo Lutter/POSTIMEES/Scanpix

Kristjan Ilves. Foto: Tairo Lutter/POSTIMEES/Scanpix

Kristjan Ilves võistles täna Austrias Seefeldis jätkuvatel suusaalade maailmameistrivõistlustel väikese hüppemäega kahevõistlusel, kus sai 43. koha.

Ilves lendas hüppemäel 97,5 m ning kokku teenis 111,7 punkti. See andis talle enne 10 km murdmaasõitu 29. koha (+1.36). Hüppevooru võitis norralane Jarl Magnus Riiber 107 m pikkuse õhulennuga, mille eest andsid kohtunikud talle 135,6 punkti. Kristjan Ilves tõi intervjuus välja, et rahule ta enda sooritusega jääda ei saa ning kindlasti tuleb teha korrektuure.

“Pigem ei jäänud rahule. Tuli keskmine hüpe, enda üllatusmoment jäi saamata.Keerulised olud, aga ei ole midagi. Seis on selline, imehüppeid ei ole. Pole piisavalt enesekindlust, et juurde panna. Seda kogu hooaja mõttes. Vaatamata kõigele tegin, mis teha annab,” ütles Ilves.

Murdmaadistantsilt jõudis eestlane finišisse 43. kohal (+4.07,1). Maailmameistritiitli võitis esikohalt murdmaarajale startinud norralane Jarl Magnus Riiber. Teiseks tõusis pärast hüpet 9. kohalt alustanud austerlane Bernhard Gruber (+1,4). Pronksile suusatas end kuuendana murdmaarajale lähetatud jaapanlane Akito Watabe (+4,6).

Hüppevooru tulemused

Pärast murdmaasõitu tulemused