TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

esilehtJooksmine

Kõrvemaa kevadjooksu võitis Ilja Nikolajev

1 Minutit lugemist

Laupäeval toimunud RMK Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km distantsil oli kiireim Ilja Nikolajev 50.18ga. Järgnesid Eesti valitsev meister maratonijooksus Viljar Vallimäe (50.41) ja Dimitri Aristov (52.34).

Naiste arvestuses näitas teistele kandu valitsev Eesti meister maratonijooksus Evelin Talts ajaga 1:00.37. Teisena lõpetas Kõrvemaa kevadjooksu kolmekordne võitja Olga Andrejeva (1:01.27) ning kolmanda poodiumikoha hõivas Grete Tõnne (1:03.37).

Ilja Nikolajevi sõnul tuli esikoht talle väikese üllatusena. “Võit ei olnud ootuspärane, sest Viljar on väga kõva konkurent,” lisas ta. Enda vormi hindas ta hetkel keskpäraseks.

Mullune võitja Vallimäe rääkis, et ta ei olnud viimasest võistlusest veel taastunud ning jalad olid veidi kanged.

Vaata 16 km kõiki tulemusi siit. Vaata 6 km jooksu tulemusi siit.

RMK Kõrvemaa Kevadjooksu peakorraldaja Mati Lilliallik pakkus nädal tagasi jooksu päevaks 15 kraadi sooja ning kuigi ilmaportaalid piirdusid +10ga, oli tegelikult jooksu ajal vaid +5 ja vahelduv pilvisus. Selge, et sama jooksu on varem peetud märksa ilusama ilmaga. Siiski nautisid jooksuvõimalust lisaks tippsportlastele ja harrastajatele ka sajad lapsed, kellele olid eraldi distantsid. Kõige nooremate spordisõprade hulgas said auhinna kõik lõpetajad.

RMK Kõrvemaa Kevadjooks on RMK Kõrvemaa Nelikürituse teine etapp. Järgmiseks osavõistluseks on RMK Kõrvemaa Triatlon 13. juulil.

Lisainfo: http://www.jooks.ee/nelikyritus/index.php?id=21&grp=3 ja http://www.facebook.com/Nelikuritus.