fbpx

TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Jooksmine

Karel Hussar võitis rajarekordiga Staieri talvejooksu

1 minutit lugemist
Karel Hussar võitjana Talvejooksu finišisse jõudmas. Foto: Kädi Salme
Karel Hussar võitjana Talvejooksu finišisse jõudmas. Foto: Kädi Salme

Karel Hussar võitjana Talvejooksu finišisse jõudmas. Foto: Kädi Salme

Eile toimus 27. VAK Staieri talvejooks, mis on ühtlasi Viljandi valla seeriajooksu 1. etapp. Rajarekordiga võttis võidu Karel Hussar, naiste parimaks osutus Minna Kuslap.

10,3 km pikkuse distants kulges marsruudil Päri-Heimtali-Raudna teerist-Päri. Karel Hussarile ei olnud vastast ja tema nimele kirjutati uus rajarekord 33.09. “Eks ta lihtsalt tuli. Kahjuks “jänes” (Ülari Kais, kes talvistel Eesti meistrivõistlustel osales tempomeistrina – toim.) ei jõudnud ka eriti tempot pakkuda. Jooksin alates teisest kilomeetrist üksi. Keskmine tempo üksi joostes 3.14 pole paha, arvestades lund ja raja reljeef,” rääkis Hussar ajakirja Jooksja Jooksuportaalile.

Teisena lõpetanud Ülari Kaisi (SK Jooksupartner) lõpuajaks kujunes 34.30. “Esimese kilomeetri jooksime kolmekesi (Karel Hussar, Ülari Kais ja Roman Hvalõnski – toim.) koos, siis lasi Roman vahe sisse ja peale teist kilomeetrit liikus Karel eest ära. Lõpus tuli Roman lähemale aga väike vahe õnnestus temaga sisse jätta,” lausus Kais. Kolmandana jõudis finišisse Roman Hvalõnski (Sparta) ajaga 34.41.

Naistest võitis Staieri talvejooksu Minna Kuslap (SK Jooksupartner) ajaga 41.40. Järgnesid Sille Puhu 43.43-ga ja Kaidi Keir Kukk 44.18-ga.

Staieri talvejooksu tulemused