fbpx
Uudised

Kalev toetab rekordimehe Rasmus Mägi eelseisvaid tiitlipüüdlusi

1 minutit lugemist

Eesti suurim kondiitritööstusettevõte Kalev ja tippsportlane Rasmus Mägi allkirjastasid täna toetuslepingu, mille kohaselt toetab Kalev sportlase ettevalmistusi järgneval 2-aastasel tiitlivõistluste perioodil.

Neljapäeval, 19. novembril sõlmitud toetuslepingu kestvus on kaks aastat, mille jooksul Kalev sportlase püüdlusi regulaarselt toetab. Heade tulemuste eest tiitlivõistlustel on ette nähtud lisatoetus.

Kalevi juhatuse esimees Kaido Kaare tunneb rõõmu, et neil on võimalik toetada noort ja andekat Eesti sportlast. “Kalev on läbi aastate toetanud noori sportlasi  võistlussarja TV 10 Olümpiastarti peasponsorina ning meil on hea meel toetada sellest sarjast välja kasvanud ja juba märkimisväärseid tulemusi saavutanud Rasmus Mägi püüdluseid tulevatel tiitlivõistlustel,” ütles Kaare.

Rasmus Mägil on hea meel uue toetaja üle, sest nii on tal võimalik vabamalt treenida. “Kalevilt saadav toetus võimaldab mul rohkem ja pingevabalt eelseisvateks tiitlivõistlusteks treenida,” lausus Mägi.

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mis on aastaid olnud Eesti tuntuim ja mainekaim kaubamärk. Läbi aastate on ettevõte toetanud hulgaliselt erinevaid valdkondi ja projekte ning on muuhulgas kogu maailmas ainulaadse noortesporti propageeriva võistlussarja TV 10 Olümpiastarti peasponsor.

Rasmus Mägi on Eesti jooksja, kes saavutas 2014. aastal Euroopa meistrivõistlustel 400 m tõkkejooksus teise koha ning püstitas poolfinaalis Eesti rekordi. Ta esindas Eestit 2012. aasta suveolümpiamängudel ning 2014. aastal nimetati ta aasta meessportlaseks.