TriatlonUudised

Kaidi Kivioja Ironman 70.3 Bahraini võistlusel.

1 minutit lugemist

Eesti parim naistriatleet Kaidi Kivioja teeb 2023. aasta hooaja viimase stardi reedel, 8. detsembril Ironman 70.3 Bahraini võistlusel.

Viimati võistles Kivioja kaheksa nädalat tagasi. Kuna eestlanna ei jäänud selle sooritusega rahule, otsustas ta aasta viimase stardi teha veel detsembris. „Ma ei tahtnud hooaega sellise emotsiooniga lõpetada. Lisamotivatsiooniks oli seegi, et kuna ma kaotan PTO edetabelis eelmise aasta Daytona punktid, siis oli vaja võistelda, et oleks võimalus lõpetada hooaeg pingereas 50 parema seas,” rääkis Kivioja.

Kivioja tegi ettevalmistuse Eestis, elades peamiselt Saaremaal Kuressaares. „Peale eelmist võistlust tundus Bahrain veel kaugel ja seitse nädalat treeninguid pukil tundus väga väljakutsuv. Praegu saan öelda, et tegelikult läksid nädalad väga kiiresti. Sain teha palju tugevaid treeninguid ja tahan seda väga võistlusrajal realiseerida,” lisas Kivioja.

Eestlannale pakuvad Bahrainis konkurentsi näiteks Kat Matthews, India Lee, Amelia Watkinson, Ellie Salthouse, Caroline Pohle, Lucy Buckingham, Giorgia Priarone ja teised. Kogu stardinimekiri: https://stats.protriathletes.org/race/im-703-bahrain/2023/participants?fbclid=IwAR1cqkF1L49EjnW6qcjnEtLC5Ov_psXkjm8H1U3Y4yBu_pO2VoCogCRnSRU

Tekst: Eesti Triatloniliit
Fotol: Kaidi Kivioja (Erakogu)