TÄHELEPANU!Telli digiajakiri ainult 0,99€ eest.

Uudised

Jooksuportaal liitus ajakirjaga Jooksja

1 Minutit lugemist

logo2

Spordihuviliste ja eelkõige jooksusõprade seas tuntud Eesti kõige kiirem ja põhjalikum jooksu-uudiste tootja Jooksuportaal on nüüdsest kolinud vastupidavusalade ajakirja Jooksja tiiva alla. Jooksuportaali aastast 2009 toimetanud Ahto Jakson ja Jooksja väljaandja Donatas Narmont sõlmisid kokkuleppe, mille kohaselt jätkab Jooksuportaal ilmumist Jooksja uuendatud kodulehel www.jooksja.ee.

Jooksuportaali asutaja, toimetaja ja pikaaegne omanik Jakson: “Ajame mõlemad ühte asja. Jooksja kirjutab pikemaid ja põhjalikumaid artikleid, millele lisanduvad operatiivsemad Jooksuportaali uudised Eesti kesk- ja pikamaajooksjate osalemisest võistlustel ning samuti rahvajooksudest. Nii jõuavad mõlema valdkonna artiklid ka ajakirja Jooksja numbrisse ja selle kodulehele. Ühiste jõududega suudame lugejatele pakkuda senisest palju mitmekülgsemat lugemist.”

Jooksja väljaandja Narmont avaldas lootust, et Jooksuportaali toomine Jooksja juurde ning ka Jooksja kodulehe oluline uuendamine teeb viimasest kõigi rahvasportlaste ja vastupidavusalade harrastajate jaoks olulise ja vajaliku infokanali.

Jooksja tegevtoimetaja Martin Meri sõnul on kodulehe märkimist väärivad uuendused põhjalik Jooksuportaali andmebaas, uuendatud kalender, detailne otsingu võimalus, lisaks on leht nüüd vaadatav ka nutiseadmetelt. Meri hakkab koordineerima ka uue infoportaali käekäiku ning hoolitsema selle eest, et ka teised vastupidavusalad lisaks jooksmisele aktuaalset ja operatiivset kajastamist leiaksid. Jooksuportaali selle aasta hittkülastustest võib mainida seni enim loetumad uudist: “Roman Fosti sai Pekingi MMi maratonil 20. koha” – 20 000 lugemist.

Ajakiri Jooksja ilmub alates 2009.a. kevadest sagedusega kuus korda aastas.

JOOKSUPORTAAL/JOOKSJA