fbpx
SuusatamineTalisport

Jaak Mae lahkub Eesti Suusaliidu peasekretäri kohalt

1 minutit lugemist
Jaak Mae. Foto: JT/Scanpix

Alates  2013 aasta maist Eesti Suusaliidu peasekretärina töötanud Jaak Mae lahkub sellelt ametikohalt 1. märtsil  ja jätkab suusaliidus MK etappide projektijuhina. Uue peasekretäri konkurss kuulutatakse välja 5.02 ning tähtajaks on 1.03.2016. Suusaliidu presidendi  Andreas Laane sõnul on muudatused suusaliidu büroos tingitud sellest, et tänane peasekretäri suur töökoormus ei võimalda saavutada maksimaalset kasutegurit  suusaliidu alade arengus ja samaaegaselt tippüritusi korraldades. 

Jaak Mae. Foto: JT/Scanpix

Jaak Mae. Foto: JT/Scanpix

„Jaak on fenomenaalse pühendumise ja koormustaluvusega mees, kuid isegi tema ei jõua üksi kogu koormat kanda“ ütleb Andreas Laane, suusaliidu president. „Suusaliidule on olulised nii aladeülene koostöö, suusaspordi populariseerimine, selle  kandepinna laiendamine  ja tippude toetamine, kui ka see, et suusaliidu poolt korraldatavad rahvusvahelised üritused oleksid jätkuvalt maailmatasemel. Jaak on end tõestanud väga tugeva suurürituste korraldajana ja meie lähiaja eesmärgiks on tuua Otepääle ka kahevõistluse  MK etapp ning pühendumine selle saamiseks kui ka edukaks läbiviimiseks on suusaspordile ülioluline. Üks mees paraku isegi ülipikkade tööpäevadega kõiki kohustusi kanda ei suuda ning mul on hea meel, et Jaak on valmis selle suusaliidule üliolulise lõigu enda kanda võtta.“

„Mina liigun suusaliidu siseselt mulle hingelähedasele ja põnevamale kohale – MK etappide korraldamine ning suusatamise progageerimine on mulle üliolulised. Viimasel kolmel aastal olen end jaganud Tallinna ja Otepää vahel. Pere elab Otepääl, tööl käin Tallinnas. Varahommikul alustamine ja peale südaööd tööpäeva lõpetamine on olnud mulle viimase kolme aasta jooksul olnud tavapäraseks ja olgem ausad, kerge see ei ole olnud. Nüüd saan natukenegi hinge tõmmata, perega rohkem koos olla ja kevadel lõpetada kõrgkooliõpingud Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis.  Saan 100% pühenduda sellele,  et Otepää MK etapp saaks edaspidigi valitud parima korraldusega MK etapiks ning kodune kahevõistluse  MK etapp saaks kindla koha rahvusvahelise suusaliidu kalendris, “ ütles Jaak Mae.

„Uuele peasekretärile olen kindlasti abiks nii palju kui vaja ning soovin talle jaksu, vastupidamist ning edu!“ sõnas Jaak Mae.