Uudised

Ilmunud on kalender “Sportlased teel Pariisi”

1 minutit lugemist

  Sportlastest on kalendreid ennegi tehtud ja tehakse kindlasti ka edaspidi. Spordiga süsteemselt ja eesmärgipäraselt tegelevad atleedid on heas vormis, näevad head välja nii spordi-, vaba aja kui ka pidulikus riietuses. Enamasti näeme tippsportlasi siiski võistlusriietuses ja -kostüümides, sellevõrra ekstravagantsem ja nauditavam on neid vaadata pidulikus õhkkonnas.

Ajakiri Jooksja koostöös oma heade partneritega tegi järgmise, Pariisi suveolümpiamängude aasta eel Eestist Pariisi pürgivatele sportlastele ettepaneku luua ühine kalender, seekord näidates sportlasi olustikus, kuhu nad iga päev ei satu, ent mis aitab meil kõigil tunnetada seda pidulikku hõngu, mis käib ka spordi juurde kordaminekute ja võitude tähistamisel.

Iga kalendri tegemisel osalenud sportlane palus koos endaga fotole ühe inimese, kes tema sportlaskarjääris on olulist rolli mänginud, teda aidanud ja toetanud püstitatud eesmärkide poole liikumisel ja nende saavutamisel. Ilma taustajõudude, sponsorite, pereliikmete ja fännide toetuseta on raske midagi väga suurt korda saata ning seda enam tuleb meil kõiki spordi ümber ja sees olevaid inimesi hinnata.

TELLI KALENDER >